Princessa Longa Waffle layered with cocoa cream and covered with milk chocolate

Princessa
55
Ok.Princessa Longa Waffle layered with cocoa cream and covered with milk chocolate
32Princessa Longa Waffle layered with cocoa cream and covered with milk chocolate
Wafel PRINCESSA Longa Mleczna 40g to delikatny i chrupiący wafelek przełożony puszystym kremem kakaowym i oblany mleczną czekoladą, która po prostu rozpływa się w ustach. To idealny wybór na chwilę przyjemności w ciągu dnia. Większy rozmiar wafelka PRINCESSA Longa pozwala dłużej cieszyć się wyjątkowym smakiem. Wafelki PRINCESSA od ponad 40 lat są związane z Polska i wypiekane w naszej fabryce w Kargowej. Może zawierać śladowe ilości: orzeszków ziemnych, orzechów i soi Wafel PRINCESSA Longa Mleczna to: • delikatny i chrupiący wafelek przełożony puszystym kremem kakaowym • oblany mleczną czekoladą • idealny wybór na chwilę przyjemności w ciągu dnia • od ponad 40 lat związane z Polska i wypiekane w naszej fabryce w Kargowej
Princessa Longa Waffle layered with cocoa cream and covered with milk chocolate Princessa Longa Waffle layered with cocoa cream and covered with milk chocolate
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

58,25 zł / kg

ocena

ranking

3.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8445291115903

8445291115903

price: 2,33 zł

2.33 PLN 2027-03-30 NewCondition
czekolada mleczna (33,7 %) (cukier, tłuszcz kakaowy¹, miazga kakaowa¹, odtłuszczone mleko w proszku, preparat serwatkowy w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, oleje roślinne (palmowy, shea), emulgator (lecytyny)), mąka pszenna, olej palmowy, cukier, preparat serwatkowy w proszku (z mleka), kakao w proszku (1,0 %) o obniżonej zawartości tłuszczu¹, odtłuszczone mleko w proszku, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu), maltodekstryna, emulgatory (lecytyny, E 476), sól, ¹Certyfikowane Rainforest Alliance
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza W 100 g
Wartość energetyczna2266 kJ
Wartość energetyczna543 kcal
Tłuszcz31,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone16,2 g
Węglowodany59,5 g
w tym cukry44,4 g
Błonnik1,7 g
Białko4,6 g
Sól0,26 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 1 porcję.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Wafel PRINCESSA Longa Mleczna 40g to delikatny i chrupiący wafelek przełożony puszystym kremem kakaowym i oblany mleczną czekoladą, która po prostu rozpływa się w ustach. To idealny wybór na chwilę przyjemności w ciągu dnia. Większy rozmiar wafelka PRINCESSA Longa pozwala dłużej cieszyć się wyjątkowym smakiem. Wafelki PRINCESSA od ponad 40 lat są związane z Polska i wypiekane w naszej fabryce w Kargowej. Może zawierać śladowe ilości: orzeszków ziemnych, orzechów i soi Wafel PRINCESSA Longa Mleczna to: • delikatny i chrupiący wafelek przełożony puszystym kremem kakaowym • oblany mleczną czekoladą • idealny wybór na chwilę przyjemności w ciągu dnia • od ponad 40 lat związane z Polska i wypiekane w naszej fabryce w Kargowej
brand:Princessa
About the brand:
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem i nasłonecznieniem.
Type of packaging:Torba
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2026-06-17 21:42:54Ok.



Bakalland bah! Bakalland bah!
expiry date 2027-05-30
Sante Sante Crunchy cereal bar Sante Sante Crunchy cereal bar
sauce muesli with dried plums sprinkled with vanilla 40 g
49,75zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
16
expiry date
2027-04-03
Sante Sante Green Tree Baton Sante Sante Green Tree Baton
granola with oatmeal chocolate 40 g
64,00zł/kg

price: 2,56 zł

PLN
1
31
expiry date
2026-11-28
Bakalland Bakalland Ba! Grain Bars Bakalland Bakalland Ba! Grain Bars
5 cereals 40 g
55,00zł/kg

price: 2,20 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-05-30
Sante Sante Crunchy A banana bar Sante Sante Crunchy A banana bar
filled with chocolate 40 g
56,25zł/kg

price: 2,25 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-01-20
Kopernik Copernicus Classic Kopernik Copernicus Classic
theater waffle 40 g
61,00zł/kg

price: 2,44 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-07-31
Princessa Princessa Longa Waffle Princessa Princessa Longa Waffle
chocolate layered with nut cream covered with milk 40 g
60,75zł/kg

price: 2,43 zł

PLN
1
24
expiry date 2027-02-28
Mlekovita Mlekovita Wypasiony Mlekovita Mlekovita Wypasiony
batonik 40 g
74,75zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
7
expiry date
2026-10-14
Princessa Nestle Princessa intense Princessa Nestle Princessa intense
waffle with peanut cream 31 g
76,13zł/kg

price: 2,36 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-03-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5