Pudliszki
masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-29

pojemność

cena za kilogram

17,13 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783011161

5900783011161

price: 8,22 zł

8.22 PLN 2027-06-29 NewCondition
Przecier pomidorowy 52 %, krojone pomidory 22 % [pomidory, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), stabilizator (chlorek wapnia)], cebula 8,3 %, czerwona papryka 5 %, przecier marchewkowy, cukier, olej rzepakowy, sól, pasta chili 0,7 % (papryka, przecier pomidorowy, papryka chili, sól, woda, ocet spirytusowy), zioła 0,3 %, pasta czosnkowa, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), pieprz cayenne 0,2 %, pieprz czarny, chili w proszku 0,1 %, słodka papryka
Wartości odżywcze w 100 g na porcję 120 g %RWS* Wartość energetyczna 246 kJ / 58 kcal 295 kJ / 70 kcal 4 % Tłuszcz 1,0 g 1,2 g 2 % w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,1 g 0,1 g 1 % Węglowodany 9,6 g 12 g 4 % w tym cukry 7,8 g 9,4 g 10 % Błonnik 2,1 g 2,6 g - Białko 1,7 g 2,0 g 4 % Sól 0,87 g 1,0 g 17 % *RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400kJ/2000kcal).
Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
do spaghetti 480 g
17,56zł/kg

price: 8,43 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-08-19
Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
Słodko-Kwaśny 480 g
17,56zł/kg

price: 8,43 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-06-18
Pudliszki Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Pudliszki Sos Boloński
480 g
17,56zł/kg

price: 8,43 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-08-13
Szubryt Szubryt Barszcz czerwony Szubryt Szubryt Barszcz czerwony
z uszkami 480 g
20,06zł/kg

price: 9,63 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-13
Szubryt Szubryt Zraziki w sosie Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
koperkowym 480 g
23,63zł/kg

price: 11,34 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-08-14
Szubryt Szubryt Zupa ogórkowa Szubryt Szubryt Zupa ogórkowa
z mięsem 480 g
20,81zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-07-11
Szubryt Szubryt Strogonow Szubryt Szubryt Strogonow
expiry date
2027-07-13
Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa
480 g
22,02zł/kg

price: 10,57 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-08-21
Pudliszki tinned corn Pudliszki tinned corn
400 g
15,73zł/kg

price: 6,29 zł

PLN
1
22
expiry date 2028-08-21
Pudliszki Pudliszki mild ketchup Pudliszki Pudliszki mild ketchup
No preservatives 480 g
15,63zł/kg

price: 7,50 zł

PLN
1
30
expiry date 2027-06-20
Pudliszki Pudliszki spicy ketchup Pudliszki Pudliszki spicy ketchup
Without preservatives 480 g
15,63zł/kg

price: 7,50 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-20
REDUCED PRICE -25%
Pudliszki white beans Pudliszki white beans
400 g
11,80zł/kg

price: 4,72 zł

PLN
1
13
expiry date
2027-01-31
Pudliszki red beans Pudliszki red beans
400 g
15,70zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-02-26
Pudliszki - tomate juice of fresh Pudliszki - tomate juice of fresh
tomatoes 300 ml
13,70zł/l

price: 4,11 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-09-22
Pudliszki Pudliszki Fasolka Pudliszki Pudliszki Fasolka
z po bretońsku 610 g
18,93zł/kg

price: 11,55 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-12-10
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5