Amaizin Salsa sauce spicy BIO gluten-free

Amaizin
Amaizin Salsa sauce spicy BIO gluten-freeAmaizin Salsa sauce spicy BIO gluten-free
BIO
masa netto

masa netto

260 g

data przydatności

expiry date:

2029-12-31

pojemność

cena za kilogram

51,62 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8718976015257

8718976015257

price: 13,42 zł

13.42 PLN 2029-12-31 NewCondition

koncentrat pomidorowy*, ocet*, cebula*, syrop kukurydziany*, papryka czerwona*, papryka zielona*, skrobia ryżowa*, sól morska, sos Tamari* (SOJA*, sól morska), mąka kukurydziana*, drożdże*, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, pieprz cayenne*, przyprawa curry* (zawiera GORCZYCĘ*), maltodekstryna kukurydzana*, zioła i przyprawy* (może zawierać SELER*) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 372 kJ / 89 kcal
Tłuszcz: 0,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 21,2 g
w tym cukry: 16,3 g
Białko: 1,3 g
Sól: 1,4 g


Amaizin Amaizin Salsa sauce mild, Amaizin Amaizin Salsa sauce mild,
gluten-free BIO 260 g
51,62zł/kg

price: 13,42 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-12-31
Winiary sauce powdered light roast Winiary sauce powdered light roast
expiry date 2027-06-30
Winiary garlic mayonnaise sauce Winiary garlic mayonnaise sauce
expiry date 2027-03-04
Łowicz dressing up , a jar of Łowicz dressing up , a jar of
sweet - sour 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Knorr Home Tastes Knorr sauce for Knorr Home Tastes Knorr sauce for
roast bright 25 g
184,80zł/kg

price: 4,62 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-05-30
Roleski Roleski Tartar Sauce Roleski Roleski Tartar Sauce
expiry date 2027-04-23
Roleski Roleski Garlic Sauce Roleski Roleski Garlic Sauce
expiry date 2027-03-12
Winiary Winiary sauces For Every Winiary Winiary sauces For Every
Day barbecue sauce delicate 35 g 35 g
106,29zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-06-30
Amaizin Amaizin Organic Coconut Amaizin Amaizin Organic Coconut
Paste 200 g
84,95zł/kg

price: 16,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-12-08
Amaizin Amaizin Tortilla wraps BIO Amaizin Amaizin Tortilla wraps BIO
expiry date 2026-12-14
Amaizin Amaizin Pineapple slices Amaizin Amaizin Pineapple slices
in own BIO juice 400 g
43,90zł/kg

price: 17,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-08-26
Amaizin Amaizin, tomato-flavored Amaizin Amaizin, tomato-flavored
corn chips gluten-free BIO 100 g
75,10zł/kg

price: 7,51 zł

PLN
1
14
expiry date 2026-12-14
Amaizin Amaizin Tortilla wraps Amaizin Amaizin Tortilla wraps
with bran source of dietary fiber BIO 240 g
53,08zł/kg

price: 12,74 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-11-29
Amaizin Amaizin Black beans in a Amaizin Amaizin Black beans in a
brine gluten-free BIO 400 g
20,63zł/kg

price: 8,25 zł

PLN
1
3
expiry date 2029-02-26
Amaizin Amaizin Salted corn Amaizin Amaizin Salted corn
tortilla chips, gluten-free, BIO 250 g
44,52zł/kg

price: 11,13 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-03-03
Amaizin Amaizin Gluten-free corn Amaizin Amaizin Gluten-free corn
chips BIO 75 g
79,87zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-03-03
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5