Sante RAW Banana and cocoa bar

Sante Baton RAW to smakowita przekąska na bazie pasty daktylowej z dodatkiem orzechów i owoców, która zapewni zastrzyk energii wprost z natury. Baton RAW ma 100% naturalny skład i krótką listę składników. Bez cukru dodanego. Zawiera naturalnie występujące cukry. Owocowa porcja energii na już! 100% składników pochodzenia naturalnego – baton bez sztucznych dodatków bez dodatku cukru źródło błonnika krótki i przejrzysty skład proces produkcyjny RAW Baton RAW to idealna przekąska dla kobiet szukających lekkiej słodkości oraz dla wszystkich osób dbających o zdrową dietę. To także świetna przekąska dla dzieci, które uwielbiają jego mocno owocowy smak!
Sante RAW Banana and cocoa barSante RAW Banana and cocoa bar
masa netto

masa netto

35 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-16

pojemność

cena za kilogram

72,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617036377

5900617036377

price: 2,52 zł

buy 36 szt. for 2.48 zł/szt
2.52 PLN 2027-02-16 NewCondition
Daktyl suszony, orzeszki arachidowe, banan suszony 17% (banan, mąka ryżowa), kakao 3%, aromat naturalny. Produkt może zawierać gluten, soję, mleko, inne orzechy.
Baton RAW to smakowita przekąska na bazie pasty daktylowej z dodatkiem orzechów i owoców, która zapewni zastrzyk energii wprost z natury. Baton RAW ma 100% naturalny skład i krótką listę składników. Bez cukru dodanego. Zawiera naturalnie występujące cukry. Owocowa porcja energii na już! 100% składników pochodzenia naturalnego – baton bez sztucznych dodatków bez dodatku cukru źródło błonnika krótki i przejrzysty skład proces produkcyjny RAW Baton RAW to idealna przekąska dla kobiet szukających lekkiej słodkości oraz dla wszystkich osób dbających o zdrową dietę. To także świetna przekąska dla dzieci, które uwielbiają jego mocno owocowy smak!
Sante Sante RAW Nut bar with chia Sante Sante RAW Nut bar with chia
35 g
66,29zł/kg

price: 2,32 zł

PLN
1
11
expiry date
2027-01-28
Pawełek toffee bar Pawełek toffee bar
expiry date 2027-02-26
Pawełek cream bar Pawełek cream bar
expiry date 2027-05-26
Grześki Divide chocolate wafer Grześki Divide chocolate wafer
without 6 - Cocoa 26 g
47,69zł/kg

price: 1,24 zł

PLN
1
37
expiry date 2027-01-31
Grześki wafer in chocolate Grześki wafer in chocolate
natural 36 g
52,22zł/kg

price: 1,88 zł

PLN
1
128
expiry date 2027-06-30
Prince Polo Prince Polo classic Prince Polo Prince Polo classic
expiry date 2027-05-18
Jutrzenka | family peanut wafers Jutrzenka | family peanut wafers
expiry date 2027-08-30
Sante Tropical muesli cereal Sante Tropical muesli cereal
expiry date 2027-07-17
Sante Sante Crunchy breakfast Sante Sante Crunchy breakfast
cereal muesli with chocolate 350 g
24,74zł/kg

price: 8,66 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-07-07
Sante crunchy granola cereal , Sante crunchy granola cereal ,
fruit 350g 350 g
24,74zł/kg

price: 8,66 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-07-09
Sante muesli cereal Fruit - Fruit Sante muesli cereal Fruit - Fruit
expiry date 2027-06-23
Sante oatmeal bran Sante oatmeal bran
150 g
22,07zł/kg

price: 3,31 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-04-07
Sante oatmeal bran Sante oatmeal bran
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

price: 4,16 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-06-29
Sante demerara sugar cane Sante demerara sugar cane
Unrefined 500 g
12,62zł/kg

price: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante demerara sugar cane Sante demerara sugar cane
Unrefined small 500 g
12,72zł/kg

price: 6,36 zł

PLN
1
14
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5