Sante Green Tree Baton granola with oatmeal chocolate

Sante
Sante Green Tree Baton granola with oatmeal chocolateSante Green Tree Baton granola with oatmeal chocolate
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-28

pojemność

cena za kilogram

64,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617033840

5900617033840

price: 2,56 zł

buy 24 szt. for 2.52 zł/szt
2.56 PLN 2026-11-28 NewCondition
pełnoziarniste płatki owsiane 55,6 %, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy, czekolada 7 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (z soi); aromat naturalny), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, miód, melasa trzcinowa, sól morska, aromat, emulgator: lecytyny (z soi), substancje spulchniające: węglany sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna1972 kJ / 470 kcal
Tłuszcz19 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,3 g
Węglowodany64 g
w tym cukry26 g
Błonnik5,3 g
Białko8,1 g
Sól0,40 g

Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Soja : Zawiera
Sante
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Torba
Producer's address:Sante sp. z o.o., ul. Jagiellońska 55a, Warszawa, Polska
Return address:Sante sp. z o.o., ul. Jagiellońska 55a, Warszawa, Polska
Bakalland bah! Bakalland bah!
expiry date 2027-05-30
Sante Sante Crunchy cereal bar Sante Sante Crunchy cereal bar
sauce muesli with dried plums sprinkled with vanilla 40 g
49,75zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
16
expiry date
2027-04-03
Bakalland Bakalland Ba! Grain Bars Bakalland Bakalland Ba! Grain Bars
5 cereals 40 g
55,00zł/kg

price: 2,20 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-05-30
Sante Sante Crunchy A banana bar Sante Sante Crunchy A banana bar
filled with chocolate 40 g
56,25zł/kg

price: 2,25 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-01-20
Kopernik Copernicus Classic Kopernik Copernicus Classic
theater waffle 40 g
61,00zł/kg

price: 2,44 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-07-31
Princessa Princessa Longa Waffle Princessa Princessa Longa Waffle
chocolate layered with cocoa cream and covered with milk 40 g
58,25zł/kg

price: 2,33 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-03-30
Princessa Princessa Longa Waffle Princessa Princessa Longa Waffle
chocolate layered with nut cream covered with milk 40 g
60,75zł/kg

price: 2,43 zł

PLN
1
24
expiry date 2027-02-28
Mlekovita Mlekovita Wypasiony Mlekovita Mlekovita Wypasiony
batonik 40 g
74,75zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
7
expiry date
2026-10-14
Sante Tropical muesli cereal Sante Tropical muesli cereal
expiry date 2027-07-17
Sante Sante Crunchy breakfast Sante Sante Crunchy breakfast
cereal muesli with chocolate 350 g
24,74zł/kg

price: 8,66 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-07-07
Sante crunchy granola cereal , Sante crunchy granola cereal ,
fruit 350g 350 g
24,74zł/kg

price: 8,66 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-07-09
Sante muesli cereal Fruit - Fruit Sante muesli cereal Fruit - Fruit
expiry date 2027-06-23
Sante oatmeal bran Sante oatmeal bran
150 g
22,07zł/kg

price: 3,31 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-04-07
Sante oatmeal bran Sante oatmeal bran
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

price: 4,16 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-06-29
Sante demerara sugar cane Sante demerara sugar cane
Unrefined 500 g
12,62zł/kg

price: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante demerara sugar cane Sante demerara sugar cane
Unrefined small 500 g
12,72zł/kg

price: 6,36 zł

PLN
1
14
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5