vitamin tonic every type of mature skin

Ziaja każdy rodzaj cery dojrzałej witaminowa receptura • Łagodnie oczyszcza naskórek. • Doskonale nawilża i tonizuje. • Zapewnia świeżość i gładkość skóry. • Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. NIE ZAWIERA ALKOHOLU
vitamin tonic every type of mature skinvitamin tonic every type of mature skin
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

expiry date:

2028-12-31

pojemność

cena za litr

49,20 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887003984

5901887003984

price: 9,84 zł

9.84 PLN 2028-12-31 NewCondition
Aqua (Water), Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Panthenol, Ethyl Linoleate, Ethyl Oleate, Ethyl Linolenate, Tocopheryl Acetate, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Linalool, Terpineol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citrus Aurantium Peel Oil, Linalyl Acetate, Citric Acid.
każdy rodzaj cery dojrzałej witaminowa receptura • Łagodnie oczyszcza naskórek. • Doskonale nawilża i tonizuje. • Zapewnia świeżość i gładkość skóry. • Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. NIE ZAWIERA ALKOHOLU
Bella cotton buds Bella cotton buds
200 szt.

price: 5,74 zł

PLN
1
5
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Bocoton Bocoton BIO & Bocoton Bocoton BIO &
FAIRTRADE ear buds 200 szt.

price: 7,87 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-30
Ziaja Ziaja oliwkowy płyn Ziaja Ziaja oliwkowy płyn
micelarny 200 ml
63,00zł/l

price: 12,60 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-09-30
Ziaja Ziaja Pullulan tonik Ziaja Ziaja Pullulan tonik
anti-age 200 ml
73,60zł/l

price: 14,72 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-05-30
Ziaja Ziaja Jeju mgiełka Ziaja Ziaja Jeju mgiełka
do twarzy 200 ml
58,20zł/l

price: 11,64 zł

PLN
1
10
expiry date
2029-01-31
Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny
200 ml
63,00zł/l

price: 12,60 zł

PLN
1
11
expiry date
2028-08-30
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
hygiene with lactic acid protective 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Ziaja Ziaja two-phase de-makeup, Ziaja Ziaja two-phase de-makeup,
eye makeup remover 120 ml
81,50zł/l

price: 9,78 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

price: 8,14 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-08-30
Ziaja cocoa butter, improves skin Ziaja cocoa butter, improves skin
tone , cream normal skin , dry 50 ml
145,60zł/l

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5