Wawel Krowka Salty caramel

Wawel
53Wawel Krowka Salty caramel
Wawel Krowka Salty caramelWawel Krowka Salty caramel
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

49,44 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102026494

5900102026494

price: 12,36 zł

12.36 PLN 2027-01-30 NewCondition
Wawel Wawel Krowka Salty caramel Wawel Wawel Krowka Salty caramel
250 g
49,92zł/kg

price: 12,48 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-02-20
cukier, syrop glukozowy, mleko w proszku pełne 15 %, masło 4,6 % (z mleka), sól 1,7 %, aromat naturalny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu:
wartość energetyczna:1646 kJ / 389 kcal
tłuszcz:7,2 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe:4,3 g
węglowodany:77 g
w tym cukry:62 g
białko:4,1 g
sól:1,7 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Wawel
About the brand:
Legally regulated product name:Pomadki niekrystaliczne mleczne słony karmel.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Torba
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Wawel Wawel Milk fudge Wawel Wawel Milk fudge
    250 g
    50,16zł/kg

    price: 12,54 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-02-20
    Werthers Original candy Werthers Original candy
    expiry date
    2027-07-30
    Halls eucalyptus mint candies Halls eucalyptus mint candies

    price: 2,34 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2028-06-17
    Halls sweet currant Halls sweet currant
    33 g
    67,88zł/kg

    price: 2,24 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2027-11-04
    Halls Sweet honey and lemon Halls Sweet honey and lemon
    33 g
    67,88zł/kg

    price: 2,24 zł

    PLN
    1
    24
    expiry date 2028-02-19
    Halls candy extra strong Halls candy extra strong
    33 g
    68,79zł/kg

    price: 2,27 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-12-14
    Werthers Original candy Werthers Original candy
    expiry date 2027-09-30
    Wawel trivia castle candy in Wawel trivia castle candy in
    chocolate 1 kg

    price: 44,89 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-02-25
    Wawel Wawel Truffles from Wawel, Wawel Wawel Truffles from Wawel,
    rum in chocolate 1 kg

    price: 43,47 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-03-30
    Wawel Wawel Michałki from Wawel Wawel Wawel Michałki from Wawel
    coconut 1 kg

    price: 43,47 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-02-28
    Wawel White Castle trivia Wawel White Castle trivia
    expiry date 2027-02-28
    Wawel Danusia Wawel classic Wawel Danusia Wawel classic
    stuffed chocolate dessert 38 g
    97,89zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2027-05-30
    Wawel Wawel fresh & fruity jelly Wawel Wawel fresh & fruity jelly
    filling 160 g
    57,88zł/kg

    price: 9,26 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-03-30
    Wawel Wawel Cuckoo Handmade Wawel Wawel Cuckoo Handmade
    expiry date 2027-06-30
    Wawel Wawel Fudge salty caramel Wawel Wawel Fudge salty caramel
    1 kg

    price: 39,37 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-01-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5