Winiary idea for ... Juicy chicken with peppers and herbs

Winiary
52Winiary idea for ... Juicy chicken with peppers and herbs
WINIARY Pomysł na… Soczysty kurczak z papryką i ziołami to propozycja na smaczny, aromatyczny obiad. W środku znajdziesz mieszankę z czerwoną papryką i bukietem ziół: natką pietruszki, majerankiem, bazylią i tymiankiem. Smaku dopełnia nuta cytryny. To dzięki niej mięso wychodzi kruche, soczyste i idealnie doprawione. Produkt powstał z suszonych składników. Suszenie w naturalny sposób zachowuje na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu. Całość przygotujesz w dołączonym woreczku: wystarczy umieścić w nim pałki z kurczaka z przyprawami i zapiec przez około 60 minut. Chcesz uzyskać chrupiącą skórkę? Rozetnij woreczek na 10 minut przed końcem pieczenia. WINIARY to smak, który urozmaici codzienne menu! • Soczyste mięso z czerwoną papryką i bukietem ziół • Aromat wydobyty w dołączonym woreczku do pieczenia • Z suszonych składników zachowujących smak sezonu • Opcja chrupiącej skórki – wystarczy rozciąć woreczek pod koniec Sięgnij po Pomysł na… Soczystego kurczaka z papryką od WINIARY i przygotuj aromatyczny obiad bez wysiłku!
Winiary idea for ... Juicy chicken with peppers and herbsWiniary idea for ... Juicy chicken with peppers and herbs
masa netto

masa netto

28 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

186,43 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613034338303

7613034338303

price: 5,22 zł

5.22 PLN 2027-05-30 NewCondition
suszone warzywa 53,5 % (czerwona papryka 17,7 %, ziemniak, cebula, pomidor), skrobia kukurydziana, sól, cukier, zioła 4,0 % (liść pietruszki, majeranek, bazylia, tymianek), przyprawy (nasiona kolendry, pieprz czarny, imbir, papryka chili), zagęszczony sok z buraka, olej słonecznikowy, zagęszczony sok z cytryny, aromat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 g
Wartość energetyczna 447 kJ
Wartość energetyczna107 kcal
Tłuszcz 6,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,8 g
Węglowodany 1,4 g
w tym cukry 0,5 g
Błonnik 0,3 g
Białko 10,7 g
Sól 0,48 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje. Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
WINIARY Pomysł na… Soczysty kurczak z papryką i ziołami to propozycja na smaczny, aromatyczny obiad. W środku znajdziesz mieszankę z czerwoną papryką i bukietem ziół: natką pietruszki, majerankiem, bazylią i tymiankiem. Smaku dopełnia nuta cytryny. To dzięki niej mięso wychodzi kruche, soczyste i idealnie doprawione. Produkt powstał z suszonych składników. Suszenie w naturalny sposób zachowuje na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu. Całość przygotujesz w dołączonym woreczku: wystarczy umieścić w nim pałki z kurczaka z przyprawami i zapiec przez około 60 minut. Chcesz uzyskać chrupiącą skórkę? Rozetnij woreczek na 10 minut przed końcem pieczenia. WINIARY to smak, który urozmaici codzienne menu! • Soczyste mięso z czerwoną papryką i bukietem ziół • Aromat wydobyty w dołączonym woreczku do pieczenia • Z suszonych składników zachowujących smak sezonu • Opcja chrupiącej skórki – wystarczy rozciąć woreczek pod koniec Sięgnij po Pomysł na… Soczystego kurczaka z papryką od WINIARY i przygotuj aromatyczny obiad bez wysiłku!
Features:woreczek do pieczenia, po prostu dobre!, suszone z dbałością
brand:Winiary
About the brand:
Legally regulated product name:Kompozycja do przygotowania dania: Soczysty kurczak z papryką i ziołami.
Other information:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Dostosuj wielkość porcji Dzieci 2/3 Twojej porcji
Recipes:Lista zakupów: 1 kg pałek z kurczaka (około 8 sztuk) Sposób przyrządzenia: 60 min., 4 porcje 1. Podgrzej piekarnik do 200°C. Nie używaj funkcji grill. Do woreczka z górnej części opakowania włóż pałki z kurczaka i dodaj przyprawy z dolnej części opakowania. Woreczek zamknij czerwoną zapinką, którą znajdziesz w woreczku. 2. Delikatnie obracając woreczek, równomiernie rozprowadź przyprawę na mięsie. 3. Woreczek ułóż w naczyniu żaroodpornym, nie przykrywaj. Włóż do rozgrzanego piekarnika i piecz na niższym poziomie przez 60 minut. Jeśli chcesz, aby skórka była bardziej chrupiąca, 10 minut przed końcem pieczenia folię należy rozciąć i rozchylić. 4. Po wyciągnięciu z piekarnika, odetnij końcówkę woreczka z zapinką. Uważaj na gorący woreczek i wydostające się z niego gorące powietrze.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Winiary Winiary Pomysł na... Winiary Winiary Pomysł na...
    Kebab döner 28 g
    158,57zł/kg

    price: 4,44 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2027-02-28
    Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
    red borscht 14 g
    130,71zł/kg

    price: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-01-31
    Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
    sour soup with croutons 17 g
    108,24zł/kg

    price: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Knorr a hot cup of soup powdered Knorr a hot cup of soup powdered
    Pea soup with croutons 21 g
    90,48zł/kg

    price: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    expiry date 2027-02-28
    Knorr Knorr A hot cup of powdered Knorr Knorr A hot cup of powdered
    tomato soup with noodles 19 g
    100,00zł/kg

    price: 1,90 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-05-30
    Vifon instant soup powdered Vifon instant soup powdered
    chicken golden mild 70 g
    34,71zł/kg

    price: 2,43 zł

    PLN
    1
    28
    expiry date 2027-08-30
    Knorr nudle soup powdered cheese Knorr nudle soup powdered cheese
    with herbs 61 g
    49,02zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    expiry date 2027-05-30
    Winiary bouillon cubes ( 6 cubes ) Winiary bouillon cubes ( 6 cubes )
    vegetable 60 g
    61,83zł/kg

    price: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-28
    Winiary sauce powdered light roast Winiary sauce powdered light roast
    expiry date 2027-06-30
    Winiary sauce powdered mushroom Winiary sauce powdered mushroom
    expiry date 2027-06-30
    Winiary sauce powdered of tomato Winiary sauce powdered of tomato
    expiry date 2027-05-30
    Winiary seasoning for soups. Winiary seasoning for soups.
    210 g
    16,38zł/kg

    price: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-30
    Winiary pudding with sugar Winiary Winiary pudding with sugar Winiary
    pudding with sugar 60 g
    38,67zł/kg

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-03-30
    Winiary lemon jelly Winiary lemon jelly
    71 g
    39,30zł/kg

    price: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-02-28
    Winiary mayonnaise sauce tartare Winiary mayonnaise sauce tartare
    expiry date 2027-01-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5