Wloclawek mild ketchup

Włocławek
51Wloclawek mild ketchup
Bez konserwantów.
Wloclawek mild ketchupWloclawek mild ketchup
masa netto

masa netto

380 g

data przydatności

expiry date:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

18,39 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901248002076

5901248002076

price: 6,99 zł

buy 10 szt. for 6.88 zł/szt
6.99 PLN 2027-09-30 NewCondition
pomidory (161 g pomidorów zużyto na 100 g produktu, w tym pomidory z Kujaw 83 g), cukier, przeciery z selera (7,3 %) i cebuli (6,7 %), skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, ocet spirytusowy, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, przyprawy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia449 kJ / 106 kcal
tłuszcz<0,5 g
- w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany23 g
- w tym cukry23 g
białko1,7 g
sól1,6 g

Seler : Zawiera
Bez konserwantów.
Features:Polski Producent, z pomidorami z Kujaw, oryginalna receptura i smak od lat
brand:Włocławek
Legally regulated product name:Ketchup łagodny. Pasteryzowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: / Numer partii produkcyjnej (L): patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w lodówce.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Dagoma Dagoma Ketchup mild Dagoma Dagoma Ketchup mild
    Kaszubski 380 g
    25,53zł/kg

    price: 9,70 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-08-21
    Włocławek Wloclawek Ketchup Włocławek Wloclawek Ketchup
    spicy 380 g 380 g
    18,39zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2027-07-30
    Dagoma Dagoma Ketchup Kaszubski Dagoma Dagoma Ketchup Kaszubski
    expiry date
    2028-06-23
    Pudliszki Pudliszki mild ketchup Pudliszki Pudliszki mild ketchup
    No preservatives 480 g
    15,63zł/kg

    price: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2027-06-20
    Włocławek ketchup jar mild Włocławek ketchup jar mild
    expiry date 2027-08-30
    REDUCED PRICE -10%
    Włocławek Włocławek mild Włocławek Włocławek mild
    ketchup 480 g
    12,58zł/kg

    price: 6,04 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-30
    Roleski Roleski Ketchup Branded Roleski Roleski Ketchup Branded
    mild 450 g
    16,73zł/kg

    price: 7,53 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-08-17
    Roleski Roleski Ketchup mild XXL Roleski Roleski Ketchup mild XXL
    bag 2 kg
    12,58zł/kg

    price: 25,16 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-03-12
    Włocławek jar of spicy ketchup Włocławek jar of spicy ketchup
    expiry date 2027-08-30
    Włocławek Włocławek spicy Włocławek Włocławek spicy
    expiry date 2027-02-20
    Włocławek Wloclawek Tomato paste Włocławek Wloclawek Tomato paste
    30% 190 g
    27,11zł/kg

    price: 5,15 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2028-05-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5