Ziaja 95% składników pochodzenia naturalnego ulga dla skóry wrażliwej preparat bezzapachowy DZIAŁANIE • delikatnie złuszcza komórki naskórka • wygładza, nawilża i wyraźnie zmiękcza skórę • wzmacnia skuteczność pielęgnacyjną
pojemność netto

pojemność netto

60 ml

data przydatności

expiry date:

2028-03-30

pojemność

cena za litr

216,50 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887022022

5901887022022

price: 12,99 zł

12.99 PLN 2028-03-30 NewCondition
Aqua (Water), Glycerin, Polysorbate 20, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Allantoin, Panthenol, Papain, Laminaria Ochroleuca Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Carbomer, Glyceryl Caprylate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide.
95% składników pochodzenia naturalnego ulga dla skóry wrażliwej preparat bezzapachowy DZIAŁANIE • delikatnie złuszcza komórki naskórka • wygładza, nawilża i wyraźnie zmiękcza skórę • wzmacnia skuteczność pielęgnacyjną
Bella cotton buds Bella cotton buds
200 szt.

price: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella Bella
50 szt.

price: 7,29 zł

PLN
1
4
expiry date
2030-05-30
Bella cotton buds 100sztuk Bella cotton buds 100sztuk
100 szt.

price: 2,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2030-11-30
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja two-phase de-makeup, Ziaja Ziaja two-phase de-makeup,
eye makeup remover 120 ml
81,50zł/l

price: 9,78 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-02-28
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
hygiene with lactic acid protective 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

price: 8,14 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-08-30
Ziaja cocoa butter, improves skin Ziaja cocoa butter, improves skin
tone , cream normal skin , dry 50 ml
145,60zł/l

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5