Ziaja 96% składników pochodzenia naturalnego naturalnie nawilżamy witamina C.B3 niacynamid pielęgnacja multiwitaminowa Aktywny żel eksfoliujący do każdego rodzaju cery. Przeznaczony do oczyszczania skóry i złuszczania naskórka. Oparty głównie na aktywności witamin C i B3 (niacynamid). 3% kompleksu witamin wykazuje skuteczność multipielęgnującą. Zastępuje klasyczne peelingi i inne preparaty złuszczające. Ma subtelny zapach. DZIAŁANIE • Delikatnie oczyszcza i złuszcza komórki naskórka. • Wzmacnia kondycję skóry. • Zapewnia efekt odczuwalnego wygładzenia. • Przywraca świeżość, wyrównuje koloryt cery. • Dodaje skórze blasku i zdrowego wyglądu.
pojemność netto

pojemność netto

100 ml

data przydatności

expiry date:

2028-07-31

pojemność

cena za litr

122,30 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887054931

5901887054931

price: 12,23 zł

12.23 PLN 2028-07-31 NewCondition
Aqua (Water), Niacinamide, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCl, Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica, Carbomer, Maltooligosyl Glucoside, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrolyzed Rice Protein, Camellia Japonica Seed Oil, Disodium EDTA, Hydroxyacetophenone, Parfum (Fragrance), Linalool, Sodium Hydroxide.
96% składników pochodzenia naturalnego naturalnie nawilżamy witamina C.B3 niacynamid pielęgnacja multiwitaminowa Aktywny żel eksfoliujący do każdego rodzaju cery. Przeznaczony do oczyszczania skóry i złuszczania naskórka. Oparty głównie na aktywności witamin C i B3 (niacynamid). 3% kompleksu witamin wykazuje skuteczność multipielęgnującą. Zastępuje klasyczne peelingi i inne preparaty złuszczające. Ma subtelny zapach. DZIAŁANIE • Delikatnie oczyszcza i złuszcza komórki naskórka. • Wzmacnia kondycję skóry. • Zapewnia efekt odczuwalnego wygładzenia. • Przywraca świeżość, wyrównuje koloryt cery. • Dodaje skórze blasku i zdrowego wyglądu.
Bella cotton buds 100sztuk Bella cotton buds 100sztuk
100 szt.

price: 2,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2030-11-30
Bosphaera Bosphaera Cleansing and Bosphaera Bosphaera Cleansing and
peeling face wash paste 100 g
387,00zł/kg

price: 38,70 zł

PLN
1
1
Ziaja Ziaja Cream aloe normal dry Ziaja Ziaja Cream aloe normal dry
skin 100 ml
114,20zł/l

price: 11,42 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-10-30
Nivea Nivea MEN Sensitive Soothing Nivea Nivea MEN Sensitive Soothing
Aftershave Balm 100 ml
304,90zł/l

price: 30,49 zł

PLN
1
2
Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow
Glow- 100 ml
339,90zł/l

price: 33,99 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka Bosphaera Bosphaera Glinka
czerwona 100 g
116,20zł/kg

price: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Bosphaera Glinka zielona
100 g
116,20zł/kg

price: 11,62 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-07-15
Bosphaera Bosphaera Hydrolat Bosphaera Bosphaera Hydrolat
ze skórki 100 ml
222,10zł/l

price: 22,21 zł

PLN
1
1
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
hygiene with lactic acid protective 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5