Ziaja two-phase de-makeup, eye makeup remover

Ziaja
51Ziaja two-phase de-makeup, eye makeup remover
Odpowiedni do zmywania kosmetyków wodoodpornych. Nadaje się również dla osób noszących soczewki kontaktowe. Przebadany okulistycznie. Nie zawiera substancji zapachowych. Skutecznie i delikatnie usuwa makijaż. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Zapobiega wysuszaniu skóry okolic oczu.
Ziaja two-phase de-makeup, eye makeup removerZiaja two-phase de-makeup, eye makeup remover
pojemność netto

pojemność netto

120 ml

data przydatności

expiry date:

2029-02-28

pojemność

cena za litr

81,50 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887007715

5901887007715

price: 9,78 zł

buy 12 szt. for 9.63 zł/szt
9.78 PLN 2029-02-28 NewCondition
Aqua (Water), Isohexadecane, Hexyl Laurate, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Benzoate, CI 42090 (FD&C Blue No. 1).
Odpowiedni do zmywania kosmetyków wodoodpornych. Nadaje się również dla osób noszących soczewki kontaktowe. Przebadany okulistycznie. Nie zawiera substancji zapachowych. Skutecznie i delikatnie usuwa makijaż. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Zapobiega wysuszaniu skóry okolic oczu.
brand:Ziaja
Preparation and use:Wstrząsnąć do uzyskania jednolitej barwy. Delikatnie zmywać makijaż wacikiem nasączonym płynem, unikając wprowadzenia go do oka.
Type of packaging:Butelka plastikowa
Producer's address:ZIAJA Ltd
Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.
ul. Jesienna 9
80-298 Gdańsk
Return address:ZIAJA Ltd
Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.
ul. Jesienna 9
80-298 Gdańsk
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
    make-up removal normal, dry skin 200 ml
    61,40zł/l

    price: 12,28 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date
    2028-12-31
    Bella cotton buds Bella cotton buds
    200 szt.

    price: 5,74 zł

    PLN
    1
    5
    Bella Bella
    50 szt.

    price: 7,29 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2030-05-30
    Bella cotton buds 100sztuk Bella cotton buds 100sztuk
    100 szt.

    price: 2,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2030-11-30
    Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
    mature skin 200 ml
    49,20zł/l

    price: 9,84 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date
    2028-12-31
    Ziaja Ziaja
    200 ml
    43,10zł/l

    price: 8,62 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date
    2028-10-30
    Ziaja Ziaja
    50 ml
    162,80zł/l

    price: 8,14 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2028-08-30
    Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
    peach 500.00 ml
    22,48zł/l

    price: 11,24 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2028-04-30
    Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
    creamy shower soap 500 ml
    21,68zł/l

    price: 10,84 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date
    2029-02-28
    Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
    soap 500 ml
    21,68zł/l

    price: 10,84 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-02-28
    Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
    natural skin conditioner 500 ml
    21,68zł/l

    price: 10,84 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2029-02-28
    Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
    hygiene with lactic acid protective 200 ml
    41,40zł/l

    price: 8,28 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date
    2028-07-30
    Ziaja cocoa butter, improves skin Ziaja cocoa butter, improves skin
    tone , cream normal skin , dry 50 ml
    145,60zł/l

    price: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-05-30
    Ziaja Ziajka cream for the care of Ziaja Ziajka cream for the care of
    children and infants from 1 day of age from birth 50 ml
    143,80zł/l

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2029-02-28
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5