Ziaja 98% składników pochodzenia naturalnego aktywna regeneracja włosów zniszczonych DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH I PO ZABIEGACH FRYZJERSKICH DZIAŁANIE • Uzupełnia niedobór składników budulcowych. • Skutecznie wzmacnia wewnętrzną strukturę włosów. • Zapewnia im natychmiastową regenerację. • Zwiększa wytrzymałość włosów na uszkodzenia. SPECYFIKACJA skuteczna po pierwszej aplikacji • jej atutem jest piękny zapach • jest wydajna w użyciu
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

expiry date:

2029-02-28

pojemność

cena za litr

41,55 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887003625

5901887003625

price: 8,31 zł

8.31 PLN 2029-02-28 NewCondition
Ziaja Ziaja kuracja ceramidowa Ziaja Ziaja kuracja ceramidowa
odżywka 200 ml
41,15zł/l

price: 8,23 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-10-30
Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Myristate, Dimethicone, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Panthenol, Ceramide NP (3), Ceramide AP (6II), Ceramide EOP (1), Phytosphingosine, Cholesterol, Sodium Lauroyl Lactylate, Carbomer, Xanthan Gum, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Trilaureth-4 Phosphate, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Citric Acid.
98% składników pochodzenia naturalnego aktywna regeneracja włosów zniszczonych DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH I PO ZABIEGACH FRYZJERSKICH DZIAŁANIE • Uzupełnia niedobór składników budulcowych. • Skutecznie wzmacnia wewnętrzną strukturę włosów. • Zapewnia im natychmiastową regenerację. • Zwiększa wytrzymałość włosów na uszkodzenia. SPECYFIKACJA skuteczna po pierwszej aplikacji • jej atutem jest piękny zapach • jest wydajna w użyciu
Wella flex foam hair curls and Wella flex foam hair curls and
waves 200 ml
70,65zł/l

price: 14,13 zł

PLN
1
1
Wella Wellaflex foam hair shine Wella Wellaflex foam hair shine
and durability 200 ml
68,00zł/l

price: 13,60 zł

PLN
1
3
Wella Wellaflex hair mousse 2-day Wella Wellaflex hair mousse 2-day
volume 200 ml
62,75zł/l

price: 12,55 zł

PLN
1
4
Batiste Batiste Dry Shampoo Dry Batiste Batiste Dry Shampoo Dry
Shampoo Oriental 200 ml
88,25zł/l

price: 17,65 zł

PLN
1
2
Batiste Batiste Dry Shampoo Dry Batiste Batiste Dry Shampoo Dry
Shampoo Original 200 ml
88,25zł/l

price: 17,65 zł

PLN
1
1
Batiste Batiste Dry Shampoo Dry Batiste Batiste Dry Shampoo Dry
Shampoo Heavenly Volume 200 ml
94,20zł/l

price: 18,84 zł

PLN
1
2
Batiste Batiste Dry Shampoo Dry Batiste Batiste Dry Shampoo Dry
Shampoo Tropical 200 ml
88,25zł/l

price: 17,65 zł

PLN
1
2
Ziaja Ziaja Szampon ziołowy Ziaja Ziaja Szampon ziołowy
normalizujący 200 ml
63,90zł/l

price: 12,78 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-10-30
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
hygiene with lactic acid protective 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5