Zott
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-05

pojemność

cena za kilogram

17,85 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906040063850

5906040063850

price: 3,57 zł

3.57 PLN 2026-11-05 NewCondition
Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Zott Belriso
Legally regulated product name:Deser mleczny z ryżem i sosem czekoladowym. Deser mleczny z ryżem i sosem waniliowym.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +4°C do +8°C.
Type of packaging:Doniczka
Producer's address:Zott Polska Sp. z o.o., ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole
Return address:Zott Polska Sp. z o.o., ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole
Monte Zott drink milk beverage Monte Zott drink milk beverage
with chocolate and hazelnuts 200 ml
18,10zł/l

price: 3,62 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-11-12
Zott Zott Belriso milk dessert Zott Zott Belriso milk dessert
with rice 200 g
18,35zł/kg

price: 3,67 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-18
Zott Zott Belriso deser mleczny Zott Zott Belriso deser mleczny
z ryżem 200 g
17,60zł/kg

price: 3,52 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-30
Zott Zott Belriso deser mleczny Zott Zott Belriso deser mleczny
z ryżem 200 g
17,60zł/kg

price: 3,52 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-27
Zott Zott Belriso deser mleczny Zott Zott Belriso deser mleczny
z ryżem 200 g
17,60zł/kg

price: 3,52 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-11-15
Bakoma Bakoma
expiry date 2026-11-07
Bakoma Bakoma
expiry date 2026-10-31
Zott dessert with vanilla crown Zott dessert with vanilla crown
expiry date 2026-10-22
Zott Zott
175 g
15,31zł/kg

price: 2,68 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-16
Zott chocolate dessert with a Zott chocolate dessert with a
crown 175 g
17,71zł/kg

price: 3,10 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-10-31
Zott monte milky dessert 6 cups of Zott monte milky dessert 6 cups of
chocolate 55 g
154,91zł/kg

price: 8,52 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-09
Zott monte max milky dessert 4 Zott monte max milky dessert 4
cups 400 g
23,73zł/kg

price: 9,49 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-11-14
Zott monte milky dessert with Zott monte milky dessert with
chocolate and nuts 150 g
28,87zł/kg

price: 4,33 zł

PLN
1
19
expiry date 2026-11-07
Zott Zott Jogobella yoghurt Zott Zott Jogobella yoghurt
lactose strawberry 150 g
19,93zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2026-10-14
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5