monte max milky dessert 4 cups

Zott
51monte max milky dessert 4 cups
monte max milky dessert 4 cupsmonte max milky dessert 4 cups
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-14

pojemność

cena za kilogram

23,73 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4014500043364

4014500043364

price: 9,49 zł

9.49 PLN 2026-11-14 NewCondition
mleko (52 %), śmietanka, cukier, skrobia modyfikowana, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (0,7 %), zmielone orzechy laskowe (0,5 %), czekolada w proszku (0,5 %), skrobia, substancje zagęszczające: karagen, mączka chleba świętojańskiego, guma quar, aromat
Wartości odżywcze (%)Przeciętna wartość odżywcza w 100 g:
wartość energetyczna762 kJ / 183 kcal
tłuszcz12,2 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone8,1 g
węglowodany15,5 g
- w tym cukry13,6 g
białko2,6 g
sól0,10 g
witamina A120 µg (15 %*)
wapń120 mg 15 %*)
* Dzienna referencyjna wartość spożycia (dla osób dorosłych)

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Orzechy laskowe : Zawiera
Mleko : Zawiera
4 x max, deser mleczny & czekolada, bez barwników, żelatyny; bezglutenowy
brand:Zott Monte
Other information:4 x 100 g = 400 g e
Storage:Przechowywać w temperaturze od +4 °C do +8 °C.
Type of packaging:Pot
Producer's address:Zott Polska Sp. z o.o., ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole, Polska
Return address:Zott Polska Sp. z o.o., ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole, Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bakoma Bakoma
    expiry date 2026-11-07
    Bakoma Bakoma
    expiry date 2026-10-31
    Zott dessert with vanilla crown Zott dessert with vanilla crown
    expiry date 2026-10-22
    Zott Zott
    175 g
    15,31zł/kg

    price: 2,68 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-10-16
    Zott chocolate dessert with a Zott chocolate dessert with a
    crown 175 g
    17,71zł/kg

    price: 3,10 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-10-31
    Zott monte milky dessert 6 cups of Zott monte milky dessert 6 cups of
    chocolate 55 g
    154,91zł/kg

    price: 8,52 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-09
    SmakiJa pudding with raspberry SmakiJa pudding with raspberry
    sauce 130 g
    26,23zł/kg

    price: 3,41 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2026-10-25
    Zott monte milky dessert with Zott monte milky dessert with
    chocolate and nuts 150 g
    28,87zł/kg

    price: 4,33 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2026-11-07
    Zott Zott Jogobella yoghurt Zott Zott Jogobella yoghurt
    lactose strawberry 150 g
    19,93zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2026-10-14
    Zott Zott Jogobella yoghurt Zott Zott Jogobella yoghurt
    lactose-free raspberry 150 g
    19,93zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-14
    Zott Zott Jogobella yoghurt Zott Zott Jogobella yoghurt
    lactose cherry 150 g
    19,93zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2026-10-14
    Zott Zott Jogobella yoghurt Zott Zott Jogobella yoghurt
    lactose peach 150 g
    19,93zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2026-10-14
    Zott Zott Primo Jogurt naturalny Zott Zott Primo Jogurt naturalny
    180 g
    9,50zł/kg

    price: 1,71 zł

    PLN
    1
    36
    expiry date 2026-11-01
    Zott Zott Belriso milk dessert Zott Zott Belriso milk dessert
    with rice 200 g
    18,35zł/kg

    price: 3,67 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2026-10-18
    Zott Zott Belriso deser mleczny Zott Zott Belriso deser mleczny
    z ryżem 200 g
    17,85zł/kg

    price: 3,57 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-11-05
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5