chocolate dessert with a crown

Zott
43chocolate dessert with a crown
chocolate dessert with a crownchocolate dessert with a crown
masa netto

masa netto

175 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-31

pojemność

cena za kilogram

17,71 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

40338453

price: 3,10 zł

3.10 PLN 2026-10-31 NewCondition
serwatka, śmietanka (11%), cukier, mleko odtłuszczone, skrobia modyfikowana, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (1,1%), tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy), skrobia, syrop glukozowy, żelatyna spożywcza, substancje zagęszczające: E 407, E 410, E412, emulgator: E 472b, Śmietanka spulchniona azotem
Wartości odżywcze (%)Przeciętna wartość odżywcza w 100 g:
wartość energetyczna 392 kJ
wartość energetyczna 93 kcal
tłuszcz 2,4 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,6 g
węglowodany 16,4 g
- w tym cukry 13,0 g
białko 1,2 g
sól 0,07 g

Mleko : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Zott Deser z Koroną
Storage:Przechowywać w temperaturze od +4°C do +8°C.
Type of packaging:Pot
Producer's address:Zott SE & Co. KG Dr. Steichele-Str. 4,, 86690 Mertingen, Niemcy
Return address:Zott Polska Sp. z o.o. ul. Chłodnicza 6 45-315 Opole
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Zott dessert with vanilla crown Zott dessert with vanilla crown
    expiry date 2026-10-22
    Zott Zott
    175 g
    15,31zł/kg

    price: 2,68 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-10-16
    Bakoma Bakoma
    expiry date 2026-11-07
    Bakoma Bakoma
    expiry date 2026-10-31
    Zott monte milky dessert 6 cups of Zott monte milky dessert 6 cups of
    chocolate 55 g
    154,91zł/kg

    price: 8,52 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-09
    SmakiJa pudding with raspberry SmakiJa pudding with raspberry
    sauce 130 g
    26,23zł/kg

    price: 3,41 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2026-10-25
    Bakoma satino gold coffee dessert Bakoma satino gold coffee dessert
    with caramel sauce 135 g
    34,15zł/kg

    price: 4,61 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2026-10-12
    Zott monte max milky dessert 4 Zott monte max milky dessert 4
    cups 400 g
    23,73zł/kg

    price: 9,49 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-11-14
    Zott monte milky dessert with Zott monte milky dessert with
    chocolate and nuts 150 g
    28,87zł/kg

    price: 4,33 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2026-11-07
    Zott Zott Jogobella yoghurt Zott Zott Jogobella yoghurt
    lactose strawberry 150 g
    19,93zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2026-10-14
    Zott Zott Jogobella yoghurt Zott Zott Jogobella yoghurt
    lactose-free raspberry 150 g
    19,93zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-14
    Zott Zott Jogobella yoghurt Zott Zott Jogobella yoghurt
    lactose cherry 150 g
    19,93zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2026-10-14
    Zott Zott Jogobella yoghurt Zott Zott Jogobella yoghurt
    lactose peach 150 g
    19,93zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2026-10-14
    Zott Zott Primo Jogurt naturalny Zott Zott Primo Jogurt naturalny
    180 g
    9,50zł/kg

    price: 1,71 zł

    PLN
    1
    36
    expiry date 2026-11-01
    Zott Zott Belriso milk dessert Zott Zott Belriso milk dessert
    with rice 200 g
    18,35zł/kg

    price: 3,67 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2026-10-18
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5