Zott
52
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-01

pojemność

cena za kilogram

9,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906040063089

5906040063089

price: 1,71 zł

buy 20 szt. for 1.68 zł/szt
1.71 PLN 2026-11-01 NewCondition
mleko, białka mleka, żywe kultury bakterii
Wartości odżywcze (%)Przeciętna wartość odżywcza w 100 g:
wartość energetyczna 280 kJ/67 kcal
tłuszcz 3,1 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,1 g
węglowodany 4,0 g
- w tym cukry 4,0 g
białko 4,8 g
sól 0,17 g
wapń 120 mg (15%*)
* Dzienna referencyjna wartość spożycia (dla osób dorosłych)

Mleko : Zawiera
Teraz Polska, nr 1 w Polsce**, ** Źródło: Zott za GFK Polonia, marka Zott Jogurt naturalny, panel gospodarstw domowych, cała Polska, udziały ilościowe w kategorii Jogurty Naturalne za okres X.2014-IX.2015
brand:Zott Primo
Storage:Przechowywać w temperaturze od +4°C do +8°C.
Type of packaging:Pot
Producer's address:Zott Polska Sp. z o.o., ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole
Return address:Zott Polska Sp. z o.o., ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Kanka Canka Natural Yogurt Kanka Canka Natural Yogurt
    180 g
    11,67zł/kg

    price: 2,10 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-10-12
    Bakoma Bakoma natural Greek Bakoma Bakoma natural Greek
    yoghurt 7.5% 180 g
    26,89zł/kg

    price: 4,84 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-29
    Maluta Maluta cream yogurt only 3 Maluta Maluta cream yogurt only 3
    ingredients 220 g
    20,00zł/kg

    price: 4,40 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-10-24
    Maluta Balkan yogurt light Maluta Balkan yogurt light
    expiry date
    2026-10-21
    Bakoma Bakoma natural thick Bakoma Bakoma natural thick
    yoghurt 2.8% 390 g
    17,38zł/kg

    price: 6,78 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-10-27
    Bakoma Bakoma
    150 g
    22,07zł/kg

    price: 3,31 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-10-18
    Bakoma Natural thick yogurt Bakoma Bakoma Natural thick yogurt Bakoma
    expiry date 2026-10-24
    Bakoma Bakoma natural Greek Bakoma Bakoma natural Greek
    yoghurt 7.5% 400 g
    19,98zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-29
    Zott dessert with vanilla crown Zott dessert with vanilla crown
    expiry date 2026-10-22
    Zott Zott
    175 g
    15,31zł/kg

    price: 2,68 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-10-16
    Zott chocolate dessert with a Zott chocolate dessert with a
    crown 175 g
    17,71zł/kg

    price: 3,10 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-10-31
    Zott monte milky dessert 6 cups of Zott monte milky dessert 6 cups of
    chocolate 55 g
    154,91zł/kg

    price: 8,52 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-09
    Zott monte max milky dessert 4 Zott monte max milky dessert 4
    cups 400 g
    23,73zł/kg

    price: 9,49 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-11-14
    Zott monte milky dessert with Zott monte milky dessert with
    chocolate and nuts 150 g
    28,87zł/kg

    price: 4,33 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2026-11-07
    Zott Zott Jogobella yoghurt Zott Zott Jogobella yoghurt
    lactose strawberry 150 g
    19,93zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2026-10-14
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5