processesed cucumbers Kashubian

Provitus
55
Rewelacyjneprocessesed cucumbers Kashubian
52processesed cucumbers Kashubian
processesed cucumbers Kashubianprocessesed cucumbers Kashubian
masa netto

masa netto

640 g

data przydatności

expiry date:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

17,17 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900580001075

5900580001075

price: 10,99 zł

10.99 PLN 2028-06-30 NewCondition
ogórki 42 %, woda, papryka 6 %, ocet spirytusowy, cukier, cebula, koper, sól, mieszanka warzyw, gorczyca, przyprawy, ryboflawina - barwnik
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu 100 g (po odsączeniu)
Wartość energetyczna181 kJ / 43 kcal
Tłuszcz0,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,03 g
Węglowodany9,0 g
w tym cukry7,0 g
Błonnik1,1 g
Białko0,6 g
Sól1,0 g

Gorczyca : Zawiera
Provitus
Legally regulated product name:Ogórki konserwowe z papryką. Produkt pasteryzowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii produkcji na boku wieczka. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około + 4 °C.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:"PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin ul. Weteranów 149
Return address:"PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin ul. Weteranów 149
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2021-04-15 16:20:04Rewelacyjne



Provitus pickled cucumbers latosie Provitus pickled cucumbers latosie
640 g
16,41zł/kg

price: 10,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-06-30
Provitus Canned pickled hot chili Provitus Canned pickled hot chili
640 g
16,42zł/kg

price: 10,51 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-08-31
Provitus processesed cucumbers Provitus processesed cucumbers
garlic 640 g
15,94zł/kg

price: 10,20 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-07-30
Bio Food Bio Food BIO gluten-free Bio Food Bio Food BIO gluten-free
pickled cucumbers 760 g
23,53zł/kg

price: 17,88 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-09-19
Hektor hector processesed Hektor hector processesed
cucumbers Canned 900 g
11,10zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
15
expiry date
2027-10-30
Runoland Runoland BIO canned Runoland Runoland BIO canned
cucumbers 670 g
20,13zł/kg

price: 13,49 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-08-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
preservatives Charsznickie pickled cucumbers without 1.4 kg
9,56zł/kg

price: 13,39 zł

PLN
1
85
expiry date 2026-11-30
Provitus Provitus Sandwich Provitus Provitus Sandwich
Cucumbers 680 g
16,16zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-08-31
Provitus Grandma's fried beetroot Provitus Grandma's fried beetroot
480 g
14,56zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-01-31
Provitus Provitus cream Provitus Provitus cream
horseradish 170 g
30,47zł/kg

price: 5,18 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-01-20
Provitus with cranberry Provitus with cranberry
horseradish 170 g
30,47zł/kg

price: 5,18 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-04-28
Provitus fried cabbage Red Provitus fried cabbage Red
480 g
15,60zł/kg

price: 7,49 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-28
Provitus fried carrots and peas Provitus fried carrots and peas
480 g
15,15zł/kg

price: 7,27 zł

PLN
1
24
expiry date 2027-12-30
Provitus Grandma's fried carrot Provitus Grandma's fried carrot
480 g
15,15zł/kg

price: 7,27 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-02-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5