Products

 
skipcorn
marka:
5902605414068 5902605414068 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet Płatki Bio Planet Bio Planet Płatki
kukurydziane 250 g
69,04zł/kg

price: 17,26 zł

PLN
1
2
Bio Planet Bio Planet Płatki
5 5
5 2 Bio Planet Bio Planet Płatki
expiry date 2027-05-31
5903900361828 5903900361828 Biominki
Biominki Biominka Balls with BIO Biominki Biominka Balls with BIO
chocolate flavor 500 g
39,12zł/kg

price: 19,56 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-08-06
5903900361835 5903900361835 Biominki
Biominki Biominks BIO honey balls Biominki Biominks BIO honey balls
expiry date
2027-05-20
5905999156897 5905999156897
Fiesta Płatki kukurydziane Fiesta Płatki kukurydziane
250 g
19,28zł/kg

price: 4,82 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-07-30
5904954645407 5904954645407
Jerry Gluten Out Gluten-free cocoa Jerry Gluten Out Gluten-free cocoa
cereal balls 375 g
38,85zł/kg

price: 14,57 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-25
5900049004494 5900049004494 Lubella
Lubella Lubella Corn Flakes Corn Lubella Lubella Corn Flakes Corn
Flakes 500 g
19,48zł/kg

price: 9,74 zł

PLN
1
1
Lubella Lubella Corn Flakes Corn
4 5
4.5 3 Lubella Lubella Corn Flakes Corn
expiry date 2027-07-30
5900049004494 5900049004494 Lubella
Lubella Lubella Corn Flakes Corn Lubella Lubella Corn Flakes Corn
Flakes 500 g
19,86zł/kg

price: 9,93 zł

PLN
1
9
Lubella Lubella Corn Flakes Corn
4 5
4.5 3 Lubella Lubella Corn Flakes Corn
expiry date 2027-09-30
5900049011645 5900049011645 Lubella
Lubella Lubella Corn Flakes Whole Lubella Lubella Corn Flakes Whole
Cornflakes 500 g
19,98zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
4
Lubella Lubella Corn Flakes Whole
3 5
3.5 4 Lubella Lubella Corn Flakes Whole
expiry date 2027-01-30
5900020000774 5900020000774 Nestle
Nestle Nestle cornflakes breakfast Nestle Nestle cornflakes breakfast
cereal 250 g
28,84zł/kg

price: 7,21 zł

PLN
1
9
Nestle Nestle cornflakes breakfast
5 5
5 3 Nestle Nestle cornflakes breakfast
expiry date 2027-07-30
5425038430226 5425038430226 Turtle
Turtle Turtle Corn flakes coated Turtle Turtle Corn flakes coated
with dark chocolate. Gluten-free BIO 250 g
147,96zł/kg

price: 36,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-10
5900049011164 5900049011164 Lubella
Lubella corn flakes breakfast Lubella corn flakes breakfast
cereal corn 250 g
23,08zł/kg

price: 5,77 zł

PLN
1
12
Lubella corn flakes breakfast
4 5
4.5 10 Lubella corn flakes breakfast
expiry date 2027-07-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5