cream

Nivea
53cream
NIVEA Krem to najbardziej uniwersalny krem, cieszący się zaufaniem od pokoleń. Jest to produkt doskonały dla całej rodziny - idealnie nadaje się do stosowania wszędzie tam, gdzie skóra potrzebuje pielęgnacji i ochrony. Zawiera łatwo przyswajalny dla skóry Eucerit®, który czyni ją gładką i zadbaną. Można go aplikować często, za każdym razem, kiedy pojawi się taka potrzeba, bez obaw o podrażnienia skóry. Jest przeznaczony do wszystkich typów skóry. Oferuje charakterystyczny, delikatny zapach, który czyni go bardzo rozpoznawalnym. Produkt przebadany dermatologicznie.
creamcream
pojemność netto

pojemność netto

50 ml

pojemność

cena za litr

147,40 zł / l

kraj

Country of origin

Niemcy

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900017304007

5900017304007

price: 7,37 zł

7.37 PLN NewCondition
Aqua, Paraffinum Liquidum, Cera Microcristallina, Glycerin, Lanolin Alcohol (Eucerit®), Paraffin, Panthenol, Magnesium Sulfate, Decyl Oleate, Octyldodecanol, Aluminum Stearates, Citric Acid, Magnesium Stearate, Limonene, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Parfum
NIVEA Krem to najbardziej uniwersalny krem, cieszący się zaufaniem od pokoleń. Jest to produkt doskonały dla całej rodziny - idealnie nadaje się do stosowania wszędzie tam, gdzie skóra potrzebuje pielęgnacji i ochrony. Zawiera łatwo przyswajalny dla skóry Eucerit®, który czyni ją gładką i zadbaną. Można go aplikować często, za każdym razem, kiedy pojawi się taka potrzeba, bez obaw o podrażnienia skóry. Jest przeznaczony do wszystkich typów skóry. Oferuje charakterystyczny, delikatny zapach, który czyni go bardzo rozpoznawalnym. Produkt przebadany dermatologicznie.
Features:Pielęgnacja skóry twarzy i ciała znana od pokoleń Nadaje się do każdego rodzaju skóry i na każdą porę roku Doskonały również dla dzieci Zawiera łatwo wchłaniający się Eucerit® Przebadany dermatologicznie
Safety warning:Stosując do pielęgnacji twarzy unikaj okolic oczu.
brand:NIVEA
Other information:Product ID: 02800
Preparation and use:Stosuj codziennie, by zapobiec wysuszeniu skóry.
Type of packaging:Słoik
Country of origin:Niemcy
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Ziaja Ziaja
    50 ml
    162,80zł/l

    price: 8,14 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2028-08-30
    Ziaja Ziajka cream for the care of Ziaja Ziajka cream for the care of
    children and infants from 1 day of age from birth 50 ml
    143,80zł/l

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2029-02-28
    Bosphaera Bosphaera Rice Oil Bosphaera Bosphaera Rice Oil
    50 ml
    334,40zł/l

    price: 16,72 zł

    PLN
    1
    1
    Nivea NIVEA WOMEN Black&White Nivea NIVEA WOMEN Black&White
    Invisible 50 ml
    226,40zł/l

    price: 11,32 zł

    PLN
    1
    1
    Nivea Nivea Invisible Clear Nivea Nivea Invisible Clear
    50 ml
    243,40zł/l

    price: 12,17 zł

    PLN
    1
    3
    Nivea NIVEA DRY COMFORT roll-on Nivea NIVEA DRY COMFORT roll-on
    50 ml
    232,80zł/l

    price: 11,64 zł

    PLN
    1
    1
    Nivea Nivea Soft Intensely Nivea Nivea Soft Intensely
    moisturizing cream 300 ml
    73,00zł/l

    price: 21,90 zł

    PLN
    1
    12
    Hipp Hipp Body and hair wash gel Hipp Hipp Body and hair wash gel
    from birth 400 ml
    62,48zł/l

    price: 24,99 zł

    PLN
    1
    2
    Nivea Nivea Baby Moisturizing Nivea Nivea Baby Moisturizing
    Milk, gentle care 500 ml
    51,56zł/l

    price: 25,78 zł

    PLN
    1
    2
    Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
    Moisture Spray Sun Lotion SPF 20 200 ml
    261,30zł/l

    price: 52,26 zł

    PLN
    1
    4
    Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
    Moisture Sunscreen lotion SPF 50+ 200 ml
    293,95zł/l

    price: 58,79 zł

    PLN
    1
    1
    Nivea Nivea SUN Carotene tanning Nivea Nivea SUN Carotene tanning
    oil Intense Bronze spray SPF 6 200 ml
    147,40zł/l

    price: 29,48 zł

    PLN
    1
    1
    Nivea Nivea MEN Sensitive Soothing Nivea Nivea MEN Sensitive Soothing
    Aftershave Balm 100 ml
    304,90zł/l

    price: 30,49 zł

    PLN
    1
    2
    Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow
    Glow- 100 ml
    339,90zł/l

    price: 33,99 zł

    PLN
    1
    1
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5