Amaizin, tomato-flavored corn chips gluten-free BIO

Amaizin
51Amaizin, tomato-flavored corn chips gluten-free BIO
Amaizin, tomato-flavored corn chips gluten-free BIOAmaizin, tomato-flavored corn chips gluten-free BIO
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-14

pojemność

cena za kilogram

75,10 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8717496903716

8717496903716

price: 7,51 zł

buy 14 szt. for 7.40 zł/szt
7.51 PLN 2026-12-14 NewCondition

mąka kukurydziana* (69%), olej słonecznikowy*, pomidory* (1,7%), sól, cukier*, ekstrakt drożdżowy, papryka*, pieprz czarny*, czosnek*, chili*, koncentrat pomidorowy*, ekstrakt paprykowy* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 2099 kJ / 502 kcal
Tłuszcz - 26 g
w tym:
- kwasy tłuszczowe nasycone - 2,6 g
Węglowodany - 59 g
w tym cukry - 1,5 g
Białko - 6 g
Sól - 1,8 g


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Lorenz chipsletten southern Lorenz chipsletten southern
    paprika potato chips in a tube 100 g
    76,20zł/kg

    price: 7,62 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-05-19
    Lorenz chipsletten fromage with Lorenz chipsletten fromage with
    chives potato chips in a tube 100 g
    76,20zł/kg

    price: 7,62 zł

    PLN
    1
    31
    expiry date 2027-05-14
    Lorenz Chipsletten Green Onion Lorenz Chipsletten Green Onion
    with chives Potato chips 100 g
    76,60zł/kg

    price: 7,66 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-03-14
    Bio Planet Bio Planet BIO apple Bio Planet Bio Planet BIO apple
    chips 100 g
    109,90zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-09-26
    Popcrop Popcrop Blue Corn Popcorn Popcrop Popcrop Blue Corn Popcorn
    with Shea Butter and Salt, microwaveable, BIO 100 g
    72,30zł/kg

    price: 7,23 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-06-18
    Bio Planet Bio Planet Gluten-free Bio Planet Bio Planet Gluten-free
    BIO apple fries 100 g
    129,90zł/kg

    price: 12,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-02-12
    Trafo Potato chips with black Trafo Potato chips with black
    truffle flavor ORGANIC 100 g
    159,90zł/kg

    price: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-12-27
    Amaizin Amaizin Organic Coconut Amaizin Amaizin Organic Coconut
    Paste 200 g
    84,95zł/kg

    price: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-12-08
    Amaizin Amaizin Tortilla wraps BIO Amaizin Amaizin Tortilla wraps BIO
    expiry date 2026-12-14
    Amaizin Amaizin Pineapple slices Amaizin Amaizin Pineapple slices
    in own BIO juice 400 g
    43,90zł/kg

    price: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-08-26
    Amaizin Amaizin Salsa sauce mild, Amaizin Amaizin Salsa sauce mild,
    gluten-free BIO 260 g
    51,62zł/kg

    price: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin Tortilla wraps Amaizin Amaizin Tortilla wraps
    with bran source of dietary fiber BIO 240 g
    53,08zł/kg

    price: 12,74 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2026-11-29
    Amaizin Amaizin Black beans in a Amaizin Amaizin Black beans in a
    brine gluten-free BIO 400 g
    20,63zł/kg

    price: 8,25 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2029-02-26
    Amaizin Amaizin Salsa sauce spicy Amaizin Amaizin Salsa sauce spicy
    BIO gluten-free 260 g
    51,62zł/kg

    price: 13,42 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin Salted corn Amaizin Amaizin Salted corn
    tortilla chips, gluten-free, BIO 250 g
    44,52zł/kg

    price: 11,13 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-03-03
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5