Łowicz Neapolitan sauce for spaghetti

Łowicz
Łowicz Neapolitan sauce for spaghettiŁowicz Neapolitan sauce for spaghetti
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2027-11-30

pojemność

cena za kilogram

17,18 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397733220

5900397733220

price: 8,59 zł

8.59 PLN 2027-11-30 NewCondition
pomidory (109 g pomidorów zużyto na 100 g produktu), cebula (10 %), przecier jabłkowy, skrobia modyfikowana ziemniaczana, cukier, olej rzepakowy, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw (w tym czosnek), zioła (w tym: bazylia (0,1 %), oregano (0,05 %)), koncentrat czarnej marchwi, aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia236 kJ / 56 kcal
tłuszcz1,7 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany8,3 g
w tym cukry8,1 g
białko1,5 g
sól0,75 g

Seler : Może zawierać
pełen pomidorów, bez konserwantów, Polska Marka
brand:Łowicz
About the brand:Łowicz Samo najlepsze!
Legally regulated product name:Sos neapolitański. Sos pomidorowy z bazylią i oregano. Pasteryzowany.
Storage:Chroń przed światłem. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 48 godzin.
Recipes:Przepis na spaghetti z mięsem po neapolitańsku Potrzebujesz: sos neapolitański Łowicz, ok. 400 g mięsa mielonego, 2 łyżki oleju, ok. 300 g makaronu rurki Lubella. 1. Mięso mielone podsmaż na 2 łyżkach oleju. 2. Dodaj sos i podgrzej ok. 3 minuty. 3. Podawaj z makaronem rurki. Opakowanie sosu użyte w przepisie wystarczy do przygotowania dania dla 3 osób.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
Łowicz Bolognese sauce ready Łowicz Bolognese sauce ready
500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Łowicz Chinese sauce Łowicz Chinese sauce
expiry date 2027-11-30
Łowicz spaghetti sauce Łowicz spaghetti sauce
expiry date 2028-01-31
Łowicz Lowicz Mexican sauce Łowicz Lowicz Mexican sauce
expiry date
2028-01-30
Łowicz Łowicz Mushroom sauce Łowicz Łowicz Mushroom sauce
with boletus 500 g
17,28zł/kg

price: 8,64 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-07-30
Łowicz Łowicz Spicy spaghetti Łowicz Łowicz Spicy spaghetti
expiry date
2028-01-30
Pamapol tripe zamojsku Pamapol tripe zamojsku
expiry date 2028-01-06
Pamapol cabbage rolls in tomato Pamapol cabbage rolls in tomato
sauce 500 g
17,56zł/kg

price: 8,78 zł

PLN
1
66
expiry date 2029-02-10
Łowicz low-sugar jam with forest Łowicz low-sugar jam with forest
fruits 240 g
59,88zł/kg

price: 14,37 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-02-28
Łowicz low-sugar jam , pineapple Łowicz low-sugar jam , pineapple
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-30
Łowicz low-sugar peach jam Łowicz low-sugar peach jam
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-04-30
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-05-30
Łowicz low-sugar strawberry jam Łowicz low-sugar strawberry jam
280 g
25,86zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-30
Łowicz low-sugar cherry jam Łowicz low-sugar cherry jam
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-06-30
Łowicz low-sugar jam black Łowicz low-sugar jam black
currant 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-06-30
Łowicz low-sugar blueberry jam Łowicz low-sugar blueberry jam
280 g
27,96zł/kg

price: 7,83 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5