eco-friendly dishwashing liquid with lemon scent bio

Sodasan

Ekologiczny płyn do zmywania naczyń o zapachu cytrynowy. Innowacyjna formuła skutecznie usuwa brud i osad a jednocześnie chroni przed powstawaniem zacieków na zmywanych naczyniach. Receptura naszego płynu jest przyjazna dla skóry a zarazem skuteczna i wyjątkowo wydajna (ok. 4ml. na 10l. wody). Substancje myjące produkowane są z surowców odnawialnych, pochodzenia roślinnego. Bardzo wysoką skuteczność działania zapewniają mu cukrowe związki powierzchniowo czynne i siarczany alkoholi tłuszczowych otrzymane z oleju kokosowego.

Produkt certyfikowany Ecocert Greenlife F.32600, Certisys i Vegan Society.



eco-friendly dishwashing liquid with lemon scent bioeco-friendly dishwashing liquid with lemon scent bio
BIO
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

pojemność

cena za litr

22,70 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4019886000208

4019886000208

price: 22,70 zł

22.70 PLN NewCondition

>30% woda, 5-15% tenzydy niejonowe (cukrowe związki powierzchniowo czynne), tenzydy anionowe (siarczan alhohli tłuszczowych otrzymanych z oleju kokosowego), <5% sól warzona, kwas cytrynowy, ocet, olejki eteryczne: limonen, citral; kwas mlekowy. Zawiera limonen który może powodować reakcje alergiczne.
100% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego.


Ekologiczny płyn do zmywania naczyń o zapachu cytrynowy. Innowacyjna formuła skutecznie usuwa brud i osad a jednocześnie chroni przed powstawaniem zacieków na zmywanych naczyniach. Receptura naszego płynu jest przyjazna dla skóry a zarazem skuteczna i wyjątkowo wydajna (ok. 4ml. na 10l. wody). Substancje myjące produkowane są z surowców odnawialnych, pochodzenia roślinnego. Bardzo wysoką skuteczność działania zapewniają mu cukrowe związki powierzchniowo czynne i siarczany alkoholi tłuszczowych otrzymane z oleju kokosowego.

Produkt certyfikowany Ecocert Greenlife F.32600, Certisys i Vegan Society.




brand:Sodasan
Klar Klar Senitive ECO dishwashing Klar Klar Senitive ECO dishwashing
liquid 1 litr

price: 20,27 zł

PLN
1
2
Sodasan eco-friendly dishwashing Sodasan eco-friendly dishwashing
liquid bio 500 ml
29,98zł/l

price: 14,99 zł

PLN
1
1
Sodasan eco-friendly dishwashing Sodasan eco-friendly dishwashing
liquid for sensitive bio 500 ml
29,98zł/l

price: 14,99 zł

PLN
1
1
Ludwik dishwashing liquid mint Ludwik dishwashing liquid mint
Klar LIQUID DISH SENSITIVE ECO 500 Klar LIQUID DISH SENSITIVE ECO 500
ml - KLAR 500 ml
27,98zł/l

price: 13,99 zł

PLN
1
3
Fairy Fairy washing up liquid Fairy Fairy washing up liquid
lemon 900 ml
15,54zł/l

price: 13,99 zł

PLN
1
4
Fairy Fairy Dishwashing liquid Fairy Fairy Dishwashing liquid
grenade 900 ml
15,54zł/l

price: 13,99 zł

PLN
1
2
Kamix Kamix Express Descaler Kamix Kamix Express Descaler
500 ml
37,98zł/l

price: 18,99 zł

PLN
1
2
Sodasan universal washing liquid Sodasan universal washing liquid
Color detergent 1.5 litra
25,48zł/l

price: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan eco-friendly cleaning Sodasan eco-friendly cleaning
agent based on the Organic vinegar 1 litr

price: 21,68 zł

PLN
1
2
Sodasan Organic lotion for Sodasan Organic lotion for
cleaning 500 ml
33,18zł/l

price: 16,59 zł

PLN
1
1
Sodasan cleaning fluid shower Sodasan cleaning fluid shower
enclosures and bathroom spray 500 ml
41,24zł/l

price: 20,62 zł

PLN
1
2
Sodasan washing liquid color Sodasan washing liquid color
sensitive 1.5 litra
25,71zł/l

price: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan Organic cosmetics soap Sodasan Organic cosmetics soap
plant Liquid Organic Olive Sensitive 300 ml
61,43zł/l

price: 18,43 zł

PLN
1
1
expiry date
2036-11-25
Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
ginger BIO ecological soap with the scent of lemongrass and 100 g
111,60zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-10-16
Sodasan Sodasan Cosmetics organic Sodasan Sodasan Cosmetics organic
soap with the scent of almonds and avocado BIO 100 g
111,60zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-09-01
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5