wholemeal rye with stone pumpkin

Mestemacher
54wholemeal rye with stone pumpkin
- Prosty skład - Wysoka zawartość błonnika - Doskonały również z tostera
wholemeal rye with stone pumpkinwholemeal rye with stone pumpkin
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-15

pojemność

cena za kilogram

14,82 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900585000172

5900585000172

price: 7,41 zł

buy 12 szt. for 7.30 zł/szt
7.41 PLN 2027-03-15 NewCondition
śruta żytnia pełnoziarnista, woda, pestki dyni (5 %), sól, drożdże
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
wartość energetyczna881 kJ (209 kcal)
tłuszcz3,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,6 g
węglowodany35,1 g
w tym cukry1,5 g
błonnik9,1 g
białko5,5 g
sól1,0 g
*RWS: referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 7 porcji.
Informacja dla diabetyków: 1 porcja (1 kromka) = ok. 2,53 WW**
**WW - wymiennik węglowodanowy

Żyto : Zawiera
- Prosty skład - Wysoka zawartość błonnika - Doskonały również z tostera
Features:odpowiedni dla wegan, bez substancji konserwujących, pasteryzowany
brand:Mestemacher
Legally regulated product name:Chleb żytni pełnoziarnisty z pestkami dyni, pasteryzowany, krojony.
Storage:Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk
Preparation and use:Produkt w oryginalnie zamkniętym opakowaniu nadaje się do robienia zapasów.
Type of packaging:Torba
Return address:BENUS Sp. z o.o., ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań, tel. (+48) 61 651 78 06
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Mestemacher sliced ​​wholemeal Mestemacher sliced ​​wholemeal
    rye bread 500 g
    14,32zł/kg

    price: 7,16 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-03-15
    Mestemacher Whole grain rye bread Mestemacher Whole grain rye bread
    with flax seeds 500 g
    14,60zł/kg

    price: 7,30 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-04-15
    Mestemacher Whole grain rye bread Mestemacher Whole grain rye bread
    Centre of oat flakes 500 g
    14,34zł/kg

    price: 7,17 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-03-15
    Mestemacher Mestemacher Chleb Mestemacher Mestemacher Chleb
    żytni 500 g
    14,84zł/kg

    price: 7,42 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-04-15
    Yields of Cereals toasted wheat Yields of Cereals toasted wheat
    bread 500 g
    8,88zł/kg

    price: 4,44 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2026-10-17
    Mestemacher pumpernickel bread Mestemacher pumpernickel bread
    250 g
    27,44zł/kg

    price: 6,86 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-03-15
    Radix Radix-Bis rustic bread Radix Radix-Bis rustic bread
    350 g
    26,83zł/kg

    price: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-01-30
    Mestemacher Mestemacher Chleb Mestemacher Mestemacher Chleb
    owsiany 300 g
    27,77zł/kg

    price: 8,33 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-03-15
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5