ecological soap plant from olive oil Lavender- Olive

Sodasan Mydło roślinne do delikatnej pielęgnacji dłoni i ciała, wyprodukowane z ekologicznej oliwy z oliwek. Łagodne mydło w płynie z dodatkiem ekologicznej lawendy, zapewnia naturalną pielęgnację skóry.
ecological soap plant from olive oil Lavender- Oliveecological soap plant from olive oil Lavender- Olive
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

expiry date:

2028-01-29

pojemność

cena za litr

69,97 zł / l

kraj

Country of origin

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4019886079365

4019886079365

price: 20,99 zł

20.99 PLN 2028-01-29 NewCondition
aqua, potassium sunflowerseedate*, potassium olivate*, alcohol* denat., glycerin*, potassium citrate, parfum, linalool**, limonene**, geraniol**, coumarin, 100 % wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego, *100 % składników pochodzenia rolniczego pochodzi z upraw ekologicznie kontrolowanych, ** składniki naturalnych olejków eterycznych
Mydło roślinne do delikatnej pielęgnacji dłoni i ciała, wyprodukowane z ekologicznej oliwy z oliwek. Łagodne mydło w płynie z dodatkiem ekologicznej lawendy, zapewnia naturalną pielęgnację skóry.
Safety warning:Zawiera Linalool. Może powodować reakcje alergiczne.
brand:Sodasan
Type of packaging:Pompka
Country of origin:Niemcy
Producer's address:
Return address:
Sodasan Organic cosmetics soap Sodasan Organic cosmetics soap
plant Liquid Organic Olive Sensitive 300 ml
61,43zł/l

price: 18,43 zł

PLN
1
1
expiry date
2036-11-25
Sodasan Sodasan Cosmetics organic Sodasan Sodasan Cosmetics organic
scent of citrus BIO vegetable soap with olive oil in a liquid with a 300 ml
56,30zł/l

price: 16,89 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-01-27
Dove liquid soap supply of 500 ml Dove liquid soap supply of 500 ml
Beauty Cream Wash 500 ml
25,98zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
7
Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
ginger BIO ecological soap with the scent of lemongrass and 100 g
111,60zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-10-16
Sodasan Sodasan Cosmetics organic Sodasan Sodasan Cosmetics organic
soap with the scent of almonds and avocado BIO 100 g
111,60zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-09-01
Sodasan Sodasan Cosmetics organic Sodasan Sodasan Cosmetics organic
soap with the scent of verbena and lemon BIO 100 g
111,60zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-08-07
Sodasan ecological soap plant from Sodasan ecological soap plant from
olive oil SENSITIVE 1 litr

price: 41,31 zł

PLN
1
1
Sodasan Sodasan vegetable soap BIO Sodasan Sodasan vegetable soap BIO
rose and pelargonium 100 g
108,60zł/kg

price: 10,86 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-09-23
Sodasan Sodasan Organic green tea Sodasan Sodasan Organic green tea
and lime soap 100 g
108,50zł/kg

price: 10,85 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-16
Sodasan Sodasan Ecological Sodasan Sodasan Ecological
calendula soap and aloe 100 g
112,30zł/kg

price: 11,23 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-09-26
Sodasan Sodasan Citrus-olive Sodasan Sodasan Citrus-olive
liquid soap 1 litr

price: 40,72 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-08-20
Sodasan Sodasan Rose-olive liquid Sodasan Sodasan Rose-olive liquid
expiry date
2027-05-13
Sodasan Sodasan Lavender-olive Sodasan Sodasan Lavender-olive
liquid soap 1 litr

price: 41,35 zł

PLN
1
1
Sodasan universal washing liquid Sodasan universal washing liquid
Color detergent 1.5 litra
25,48zł/l

price: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan eco-friendly cleaning Sodasan eco-friendly cleaning
agent based on the Organic vinegar 1 litr

price: 21,68 zł

PLN
1
2
Sodasan Organic lotion for Sodasan Organic lotion for
cleaning 500 ml
33,18zł/l

price: 16,59 zł

PLN
1
1
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5