Bonduelle Steamed red beans

Bonduelle
51Bonduelle Steamed red beans
Bonduelle Steamed red beansBonduelle Steamed red beans
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

expiry date:

2028-11-30

pojemność

cena za kilogram

31,50 zł / kg

kraj

Country of origin

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083681012583

3083681012583

price: 5,04 zł

5.04 PLN 2028-11-30 NewCondition
Bonduelle Bonduelle Steamed red Bonduelle Bonduelle Steamed red
beans 160 g
30,56zł/kg

price: 4,89 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-31
czerwona fasola, woda, sól, substancja wiążąca: chlorek wapnia
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna486 kJ / 116 kcal
Tłuszcz0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany15,2 g
w tym cukry0,5 g
Błonnik8,5 g
Białko8,3 g
Sól0,51 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Soja : Może zawierać
chrupka i pożywna*, źródło białka 8,3 g w 100 g, źródło błonnika, *Test fasoli na parze Bonduelle, badania ilościowe. Metrixlab, kwiecień 2024, *Jest źródłem białka i błonnika
brand:Bonduelle
Legally regulated product name:Czerwona fasola. Produkt sterylizowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 °C, spożyć w ciągu 48 godzin.
Type of packaging:Puszka
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bonduelle Bonduelle Portion at a Bonduelle Bonduelle Portion at a
    time red beans 2x80g 160 g
    47,38zł/kg

    price: 7,58 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2028-11-30
    Bonduelle Bonduelle A portion of Bonduelle Bonduelle A portion of
    chickpeas at once, 2x80g 160 g
    47,38zł/kg

    price: 7,58 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2028-11-30
    Bonduelle beans , canned red sauce Bonduelle beans , canned red sauce
    ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-05-31
    Bonduelle cut green beans Bonduelle cut green beans
    425 ml
    16,47zł/l

    price: 7 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2028-08-31
    Bonduelle red beans Mexican maize Bonduelle red beans Mexican maize
    425 ml
    21,18zł/l

    price: 9 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-11-30
    REDUCED PRICE -25%
    Pudliszki white beans Pudliszki white beans
    400 g
    11,80zł/kg

    price: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date
    2027-01-31
    Pudliszki red beans Pudliszki red beans
    400 g
    15,70zł/kg

    price: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-02-26
    Kwidzyn red beans canned Kwidzyn red beans canned
    400 g
    9,98zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2030-04-30
    Bonduelle Bonduelle canned peas Bonduelle Bonduelle canned peas
    Traditional 400 g
    11,68zł/kg

    price: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2028-06-30
    Bonduelle Sprouts of the Mung bean Bonduelle Sprouts of the Mung bean
    expiry date 2027-12-31
    Bonduelle Bonduelle Golden Maize Bonduelle Bonduelle Golden Maize
    340 ml
    15,41zł/l

    price: 5,24 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-08-31
    Bonduelle canned peas Bonduelle canned peas
    212 ml
    21,37zł/l

    price: 4,53 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2029-06-30
    Bonduelle tinned corn Bonduelle tinned corn
    170 ml
    26,53zł/l

    price: 4,51 zł

    PLN
    1
    48
    expiry date 2029-08-31
    Bonduelle gold corn Bonduelki Bonduelle gold corn Bonduelki
    170 g
    28,41zł/kg

    price: 4,83 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2028-08-31
    Bonduelle gold corn peas Bonduelle gold corn peas
    340 g
    25,59zł/kg

    price: 8,70 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-08-31
    Bonduelle mushroom letcho spicy Bonduelle mushroom letcho spicy
    expiry date
    2027-10-01
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5