Farmer salad with green tomatoes

Rolnik
51Farmer salad with green tomatoes
Farmer salad with green tomatoes Farmer salad with green tomatoes
masa netto

masa netto

850 g

data przydatności

expiry date:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

9,76 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919004333

5900919004333

price: 8,30 zł

8.30 PLN 2028-06-30 NewCondition
warzywa w zmiennych proporcjach (pomidor zielony, marchew, papryka, cebula), woda, ocet spirytusowy, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna104 kJ
Wartość energetyczna25 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany4,8 g
w tym cukry3,1 g
Białko0,6 g
Sól0,50 g

Rolnik
Legally regulated product name:Salatka warzywna w zalewie octowej. Produkt pasteryzowany.
Other information:Pojemność opakowania 900 ml
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Rolnik sauerkraut Rolnik sauerkraut
    850 g
    8,53zł/kg

    price: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-04-11
    Rolnik Farmer Swedish salad Rolnik Farmer Swedish salad
    850 g
    9,64zł/kg

    price: 8,19 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-06-10
    Jamar Jamar a vegetable mix of Jamar Jamar a vegetable mix of
    carrots and peas 470 g
    14,04zł/kg

    price: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2028-12-31
    Jamar Jamar mixed vegetables Jamar Jamar mixed vegetables
    Carrots, Peas, Corn 470 g
    14,04zł/kg

    price: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2029-01-31
    Devaldano marinated boletus Devaldano marinated boletus
    280 g
    41,32zł/kg

    price: 11,57 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-04-30
    Hektor Hektor Peas and Carrots Hektor Hektor Peas and Carrots
    890 g
    8,98zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2027-05-30
    Hektor Hektor Peas and Carrots Hektor Hektor Peas and Carrots
    460 g
    13,02zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-05-30
    Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
    510 g
    13,71zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2028-02-12
    Rolnik Premium mini corn on the Rolnik Premium mini corn on the
    cob 314 ml
    37,71zł/l

    price: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-02-11
    Rolnik Blueberry farmer entire Rolnik Blueberry farmer entire
    expiry date
    2028-02-28
    Rolnik grated beets Rolnik grated beets
    350 g
    14,26zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-02-20
    Rolnik peppers , canned Rolnik peppers , canned
    650 g
    14,52zł/kg

    price: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-02-13
    REDUCED PRICE -25%
    Rolnik grated horseradish Rolnik grated horseradish
    expiry date 2026-11-10
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5