red beans canned

Dawtona
55
Pyszna, słodka!red beans canned
46red beans canned
Ciesz się smakiem warzyw strączkowych! Czerwona fasola dojrzewa na słonecznych polach i po skoszeniu jest naturalnie suszona siłami natury - wiatrem i słońcem. Dzięki starannej selekcji ziaren zamykamy w naszych puszkach, to co najlepsze, dlatego nasza fasola jest idealnie miękka i wyjątkowo smaczna.
red beans cannedred beans canned
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2029-05-04

pojemność

cena za kilogram

13,65 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713001016

5901713001016

price: 5,46 zł

buy 6 szt. for 5.38 zł/szt
5.46 PLN 2029-05-04 NewCondition
fasola czerwona, woda, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po odsączeniu w 100 g
Wartość energetyczna426 kJ / 101 kcal
Tłuszcz0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany12 g
w tym cukry1,0 g
Błonnik7,7 g
Białko8,1 g
Sól1,0 g

Ciesz się smakiem warzyw strączkowych! Czerwona fasola dojrzewa na słonecznych polach i po skoszeniu jest naturalnie suszona siłami natury - wiatrem i słońcem. Dzięki starannej selekcji ziaren zamykamy w naszych puszkach, to co najlepsze, dlatego nasza fasola jest idealnie miękka i wyjątkowo smaczna.
brand:Dawtona
About the brand:Dawtona Rodzinna firma Prosto z naszego pola!
Legally regulated product name:Fasola czerwona konserwowa. Produkt sterylizowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w opakowaniu niemetalowym i spożyć w ciągu 2 dni.
Type of packaging:Puszka
Country of origin:Poland
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • megalo , 2019-03-09 19:50:59Pyszna, słodka!



Bonduelle beans , canned red sauce Bonduelle beans , canned red sauce
ceyenne 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-31
REDUCED PRICE -25%
Pudliszki white beans Pudliszki white beans
400 g
11,80zł/kg

price: 4,72 zł

PLN
1
13
expiry date
2027-01-31
Pudliszki red beans Pudliszki red beans
400 g
15,70zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-02-26
Kwidzyn red beans canned Kwidzyn red beans canned
400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
23
expiry date 2030-04-30
Kwidzyn white beans canned Kwidzyn white beans canned
400 g
9,38zł/kg

price: 3,75 zł

PLN
1
17
expiry date 2030-05-30
Dawtona white beans Dawtona white beans
400 g
13,68zł/kg

price: 5,47 zł

PLN
1
5
expiry date 2029-03-20
la BIO IDEA La Bio Idea Bean mix la BIO IDEA La Bio Idea Bean mix
in BIO brine 400 g
18,20zł/kg

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-03-26
la BIO IDEA La Bio Idea BIO butter la BIO IDEA La Bio Idea BIO butter
beans 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-19
Dawtona Dawtona black beans Dawtona Dawtona black beans
400 g
13,68zł/kg

price: 5,47 zł

PLN
1
6
expiry date 2029-04-28
Dawtona beetroot chips Dawtona beetroot chips
510 g
11,51zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-17
Dawtona tinned corn sweet Dawtona tinned corn sweet
400 g
13,00zł/kg

price: 5,20 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-10-08
Dawtona sliced tomatoes canned Dawtona sliced tomatoes canned
400 g
13,05zł/kg

price: 5,22 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-10-04
Dawtona whole tomatoes canned Dawtona whole tomatoes canned
400 g
13,70zł/kg

price: 5,48 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-09-24
Dawtona tomato's mousse Dawtona tomato's mousse
500 g
11,04zł/kg

price: 5,52 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-08-28
Dawtona Dow TONE canned peas Dawtona Dow TONE canned peas
400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-07-23
Dawtona Dawtona sliced Dawtona Dawtona sliced
​​tomatoes in a tin with garlic 400 g
12,50zł/kg

price: 5 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-09-26
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5