Chinese sauce

Łowicz
51Chinese sauce
Chinese sauceChinese sauce
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2027-11-30

pojemność

cena za kilogram

17,16 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397016408

5900397016408

price: 8,58 zł

8.58 PLN 2027-11-30 NewCondition
woda, cukier, cebula (9 %), brzoskwinia, seler, koncentrat pomidorowy (7 %), ananas (5,5 % ), przecier jabłkowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, ocet spirytusowy, pędy bambusa (2 %), seler naciowy (2 %), kiełki fasoli mung (2 %), sól, grzyby mun (0,38 %), przyprawy (w tym imbir), aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia325 kJ / 76 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany17 g
w tym cukry17 g
białko1,1 g
sól1,2 g

Seler : Zawiera
pełen warzyw, bez konserwantów, Polska Marka
brand:Łowicz
About the brand:Łowicz Samo najlepsze!
Legally regulated product name:Sos chiński. Sos warzywno-owocowy z kiełkami fasoli mung oraz grzybami mun. Pasteryzowany.
Storage:Chroń przed światłem. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 48 godzin.
Recipes:Przepis na kurczaka po chińsku Potrzebujesz: sos chiński Łowicz, ok. 400 g piersi kurczaka, 2 łyżki oleju, ok. 3 torebki ryżu. 1. Mięso pokrój w kostkę. 2. Podsmaż na 2 łyżkach oleju. 3. Dodaj sos i podgrzej ok. 3 minuty. 4. Podaj z ryżem. Opakowanie sosu użyte w przepisie wystarczy do przygotowania dania dla 3 osób.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Łowicz Bolognese sauce ready Łowicz Bolognese sauce ready
    500 g
    17,16zł/kg

    price: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-01-30
    Łowicz spaghetti sauce Łowicz spaghetti sauce
    expiry date 2028-01-31
    Łowicz Łowicz Neapolitan sauce Łowicz Łowicz Neapolitan sauce
    for spaghetti 500 g
    17,18zł/kg

    price: 8,59 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2027-11-30
    Łowicz Lowicz Mexican sauce Łowicz Lowicz Mexican sauce
    expiry date
    2028-01-30
    Łowicz Łowicz Mushroom sauce Łowicz Łowicz Mushroom sauce
    with boletus 500 g
    17,28zł/kg

    price: 8,64 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2027-07-30
    Łowicz Łowicz Spicy spaghetti Łowicz Łowicz Spicy spaghetti
    expiry date
    2028-01-30
    Pamapol tripe zamojsku Pamapol tripe zamojsku
    expiry date 2028-01-06
    Pamapol cabbage rolls in tomato Pamapol cabbage rolls in tomato
    sauce 500 g
    17,56zł/kg

    price: 8,78 zł

    PLN
    1
    66
    expiry date 2029-02-10
    Łowicz low-sugar jam with forest Łowicz low-sugar jam with forest
    fruits 240 g
    59,88zł/kg

    price: 14,37 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-02-28
    Łowicz low-sugar jam , pineapple Łowicz low-sugar jam , pineapple
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-30
    Łowicz low-sugar peach jam Łowicz low-sugar peach jam
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2027-05-30
    Łowicz low-sugar strawberry jam Łowicz low-sugar strawberry jam
    280 g
    25,86zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-03-30
    Łowicz low-sugar cherry jam Łowicz low-sugar cherry jam
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-06-30
    Łowicz low-sugar jam black Łowicz low-sugar jam black
    currant 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-06-30
    Łowicz low-sugar blueberry jam Łowicz low-sugar blueberry jam
    280 g
    27,96zł/kg

    price: 7,83 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5