Products

4260133236387 4260133236387 Fruchtbar
Fruchtbar Fruchtbar BIO banana Fruchtbar Fruchtbar BIO banana
mango-banana after 11th month 30 g
208,33zł/kg

price: 6,25 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-28
4260133236127 4260133236127 Fruchtbar
Fruchtbar Fruchtbar BIO Millet Fruchtbar Fruchtbar BIO Millet
Strawberry Corn Crumbs after 11th month 30 g
242,67zł/kg

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-04
4260133230309 4260133230309 Fruchtbar
Fruchtbar Fruchtbar Pasta made of Fruchtbar Fruchtbar Pasta made of
durum wheat Tomatoes and Spinach BIO after 11th month 300 g
42,23zł/kg

price: 12,67 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-08-27
4260133232259 4260133232259 Fruchtbar
Fruchtbar Fruchtbar Organic cheese Fruchtbar Fruchtbar Organic cheese
corn crisps after 11th month 30 g
208,33zł/kg

price: 6,25 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-12
4260133234918 4260133234918 Fruchtbar
Fruchtbar Organic Fruchtbar. Apple Fruchtbar Organic Fruchtbar. Apple
wheat and spelled cookies after 14th month 100 g
119,90zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-03-25
4260133234727 4260133234727 Fruchtbar
Fruchtbar FruchtBar Organic Fruchtbar FruchtBar Organic
wholegrain breakfast crisps strawberry, grape, apple, oat after 11th month 125 g
126,88zł/kg

price: 15,86 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-30
4260133231900 4260133231900 Fruchtbar
Fruchtbar Fruchtbar Organic fruit Fruchtbar Fruchtbar Organic fruit
mousse guava, papaya, mango, banana after 6th month 100 g
63,50zł/kg

price: 6,35 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-06
4260133231832 4260133231832 Fruchtbar
Fruchtbar FruchtBar Organic fruit Fruchtbar FruchtBar Organic fruit
pear, melon, rice mousse with seeds, watermelon, strawberry, apple, after 6th month 100 g
69,90zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-19
4260133231399 4260133231399 Fruchtbar
Fruchtbar Fruchtbar Organic Fruchtbar Fruchtbar Organic
apple and banana spelled cookies with fruit filling, blueberry, 132 g
119,39zł/kg

price: 15,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-17
4260133231290 4260133231290 Fruchtbar
Fruchtbar Fruchtbar Organic Fruchtbar Fruchtbar Organic
apple oat-wheat cookies with strawberries, banana and 100 g
119,90zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-12-06
4260133231238 4260133231238 Fruchtbar
Fruchtbar Fruchtbar Organic Fruchtbar Fruchtbar Organic
pressed fruit with oat flakes after 11th month 40 g
191,75zł/kg

price: 7,67 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-04
4260133231948 4260133231948 Fruchtbar
Fruchtbar Fruchtbar Organic fruit Fruchtbar Fruchtbar Organic fruit
mousse plum, banana, apple, blackcurrant after 6th month 100 g
63,50zł/kg

price: 6,35 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-01
4260133232709 4260133232709 Fruchtbar
REDUCED PRICE -75%
Fruchtbar Fruchtbar Organic fruit Fruchtbar Fruchtbar Organic fruit
BIO
Fruchtbar Organic fruit mousse with cereal grains - raspberry, blueberry, grape, banana, apple, oats Fruchtbar Organic fruit mousse with cereal grains - raspberry, blueberry, grape, banana, apple, oats
grape, banana, apple, oats mousse with cereal grains - raspberry, blueberry, after 6th month 100 g
15,90zł/kg

price: 1,59 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-05
4260133232624 4260133232624 Fruchtbar
Fruchtbar Fruchtbar Organic fruit Fruchtbar Fruchtbar Organic fruit
puree with cereal grains after 6th month 100 g
69,90zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-20
4260133232464 4260133232464 Fruchtbar
Fruchtbar Fruchtbar Organic fruit Fruchtbar Fruchtbar Organic fruit
puree: mango, orange, coconut milk, banana after 6th month 100 g
63,50zł/kg

price: 6,35 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-27
4260133232600 4260133232600 Fruchtbar
REDUCED PRICE -25%
Fruchtbar Fruchtbar Organic fruit Fruchtbar Fruchtbar Organic fruit
puree with grain, pear, apple, millet after 6th month 100 g
47,60zł/kg

price: 4,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-14
4260133232662 4260133232662 Fruchtbar
Fruchtbar Fruchtbar Organic fruit Fruchtbar Fruchtbar Organic fruit
puree: mango, peach, banana after 6th month 100 g
63,50zł/kg

price: 6,35 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-07-24
4260133232587 4260133232587 Fruchtbar
Fruchtbar Fruchtbar Organic fruit Fruchtbar Fruchtbar Organic fruit
BIO
Fruchtbar Organic fruit mousse pineapple, tangerine, mango, apple, banana Fruchtbar Organic fruit mousse pineapple, tangerine, mango, apple, banana
mousse pineapple, tangerine, mango, apple, banana after 6th month 100 g
63,50zł/kg

price: 6,35 zł

PLN
1
1
Fruchtbar Fruchtbar Organic fruit
5 5
5 1 Fruchtbar Fruchtbar Organic fruit
expiry date 2027-03-30
4260133236325 4260133236325 Fruchtbar
REDUCED PRICE -10%
Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar
- BIO carrot and pumpkin rice after 11th month 30 g
187,67zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
1
Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar
5 5
5 1 Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar
expiry date 2026-12-20
4260133235205 4260133235205 Fruchtbar
REDUCED PRICE -55%
Fruchtbar Fruchtbar Fruit mousse 3 Fruchtbar Fruchtbar Fruit mousse 3
grains peach, apple, millet, spelled, oats after 6th month 100 g
28,70zł/kg

price: 2,87 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-22
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5