Fruchtbar BIO Millet Strawberry Corn Crumbs, after 11th month, po 12. miesiącu

Fruchtbar Truskawkowe, bezglutenowe chrupki jaglano-kukurydziane wykonane z cennego i lekkostrawnego proso oraz pożywnej kukurydzy. Doskonałe jako lekka przekąska dla małych, jak i dużych łasuchów. 100 % składników ekologicznych, bez GMO (produktów modyfikacji genetycznej), bez konserwantów, barwników, aromatów, bez dodatku soli, bez dodatku cukru.
Fruchtbar BIO Millet Strawberry Corn CrumbsFruchtbar BIO Millet Strawberry Corn Crumbs
BIO
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-04

pojemność

cena za kilogram

242,67 zł / kg

kraj

Country of origin

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4260133236127

4260133236127

price: 7,28 zł

7.28 PLN 2027-02-04 NewCondition
proso* 60 %, grysik kukurydziany* 26 %, olej słonecznikowy 8 %, truskawki w proszku 6 %, * składniki z upraw rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
wartość energetyczna1752 kJ/416 kcal
tłuszcz11g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe1,1g
węglowodany69g
w tym cukier2,5g
błonnik2,8g
białko8,8g
sól0,05g
sód0,02g
Zawiera tylko naturalnie występujące cukry i sód.

Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Truskawkowe, bezglutenowe chrupki jaglano-kukurydziane wykonane z cennego i lekkostrawnego proso oraz pożywnej kukurydzy. Doskonałe jako lekka przekąska dla małych, jak i dużych łasuchów. 100 % składników ekologicznych, bez GMO (produktów modyfikacji genetycznej), bez konserwantów, barwników, aromatów, bez dodatku soli, bez dodatku cukru.
Safety warning:UWAGA: PRODUKT DO SPOŻYCIA POWYŻEJ 12 MIESIĄCA ŻYCIA.
brand:FruchtBar
Other information:Rolnictwo ekologiczne z UE / spoza UE - PL-EKO-09 rolnictwo UE / spoza UE
Storage:Należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed: data obok kodu kreskowego.
Type of packaging:Torba
Country of origin:Niemcy
Producer's address:
Return address:
Fruchtbar Fruchtbar BIO banana Fruchtbar Fruchtbar BIO banana
mango-banana after 11th month 30 g
208,33zł/kg

price: 6,25 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-28
REDUCED PRICE -10%
Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar
- BIO carrot and pumpkin rice after 11th month 30 g
187,67zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-20
Hipp HiPP Apple Rice Wafers BIO Hipp HiPP Apple Rice Wafers BIO
after 7th month 30 g
218,00zł/kg

price: 6,54 zł

PLN
1
38
expiry date 2027-08-04
Fruchtbar Fruchtbar Organic cheese Fruchtbar Fruchtbar Organic cheese
corn crisps after 11th month 30 g
208,33zł/kg

price: 6,25 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-12
Hipp HiPP Raspberry BIO Rice Hipp HiPP Raspberry BIO Rice
Wafers after 7th month 30 g
218,00zł/kg

price: 6,54 zł

PLN
1
39
expiry date 2027-08-06
Hipp Hipp Mini Dinos BIO Chrupki Hipp Hipp Mini Dinos BIO Chrupki
after 11th month 30 g
218,00zł/kg

price: 6,54 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-07-09
Hipp HiPP Fruit Bar A Friend Hipp HiPP Fruit Bar A Friend
Bananas-Cherries-Yogurt BIO after 11th month 23 g
195,22zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
56
expiry date 2027-04-29
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Muesli Hipp HiPP Muesli
Strawberries-Raspberries BIO 200 g
58,95zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
23
expiry date
2027-06-30
Fruchtbar FruchtBar Organic Fruchtbar FruchtBar Organic
wholegrain breakfast crisps strawberry, grape, apple, oat after 11th month 125 g
126,88zł/kg

price: 15,86 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-30
Fruchtbar Fruchtbar Organic Fruchtbar Fruchtbar Organic
pressed fruit with oat flakes after 11th month 40 g
191,75zł/kg

price: 7,67 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-04
Fruchtbar Fruchtbar Pasta made of Fruchtbar Fruchtbar Pasta made of
durum wheat Tomatoes and Spinach BIO after 11th month 300 g
42,23zł/kg

price: 12,67 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-08-27
REDUCED PRICE -55%
Fruchtbar Fruchtbar Fruit mousse 3 Fruchtbar Fruchtbar Fruit mousse 3
grains peach, apple, millet, spelled, oats after 6th month 100 g
28,70zł/kg

price: 2,87 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-22
Fruchtbar Organic Fruchtbar. Apple Fruchtbar Organic Fruchtbar. Apple
wheat and spelled cookies after 14th month 100 g
119,90zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-03-25
Fruchtbar Fruchtbar Organic fruit Fruchtbar Fruchtbar Organic fruit
mousse guava, papaya, mango, banana after 6th month 100 g
63,50zł/kg

price: 6,35 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-06
Fruchtbar FruchtBar Organic fruit Fruchtbar FruchtBar Organic fruit
pear, melon, rice mousse with seeds, watermelon, strawberry, apple, after 6th month 100 g
69,90zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-19
Fruchtbar Fruchtbar Organic Fruchtbar Fruchtbar Organic
apple and banana spelled cookies with fruit filling, blueberry, 132 g
119,39zł/kg

price: 15,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-17
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5