Fruchtbar BIO banana mango-banana, after 11th month, po 12. miesiącu

Fruchtbar Chrupki kukurydziane w kształcie malutkich żółwi, oprószone sproszkowanym mango i bananami z kontrolowanych i certyfikowanych upraw ekologicznych. Doskonałe jako lekka przekąska dla małych, jak i dużych łasuchów. 100 % składników ekologicznych, bez dodatku soli, bez dodatku cukru i żadnych innych dodatków, naturalnie bezglutenowe!
Fruchtbar BIO banana mango-bananaFruchtbar BIO banana mango-banana
BIO
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

208,33 zł / kg

kraj

Country of origin

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4260133236387

4260133236387

price: 6,25 zł

6.25 PLN 2027-02-28 NewCondition
kukurydza* 75 %, olej słonecznikowy 15 %, proszek z mango 5 %, proszek z bananów 5 %, * składniki z upraw rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
wartość energetyczna1919 kJ / 457 kcal
tłuszcz16 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe1,8 g
węglowodany71 g
w tym cukry5,1 g
błonnik2,7 g
białko5,8 g
sól<0,01 g
sód<0,005 g
Zawiera tylko naturalnie występujące cukry i sód.

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Chrupki kukurydziane w kształcie malutkich żółwi, oprószone sproszkowanym mango i bananami z kontrolowanych i certyfikowanych upraw ekologicznych. Doskonałe jako lekka przekąska dla małych, jak i dużych łasuchów. 100 % składników ekologicznych, bez dodatku soli, bez dodatku cukru i żadnych innych dodatków, naturalnie bezglutenowe!
brand:FRUCHTBAR
Other information:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - Certyfikowane: PL-EKO-09 rolnictwo UE / spoza UE, SK-BIO-002
Storage:Należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Produkt do spożycia powyżej 12 miesiąca życia.
Type of packaging:Torebka
Country of origin:Niemcy
Producer's address:
Return address:
Fruchtbar Fruchtbar BIO Millet Fruchtbar Fruchtbar BIO Millet
Strawberry Corn Crumbs after 11th month 30 g
242,67zł/kg

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-04
REDUCED PRICE -10%
Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar
- BIO carrot and pumpkin rice after 11th month 30 g
187,67zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-20
Hipp HiPP Apple Rice Wafers BIO Hipp HiPP Apple Rice Wafers BIO
after 7th month 30 g
218,00zł/kg

price: 6,54 zł

PLN
1
38
expiry date 2027-08-04
Fruchtbar Fruchtbar Organic cheese Fruchtbar Fruchtbar Organic cheese
corn crisps after 11th month 30 g
208,33zł/kg

price: 6,25 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-12
Hipp HiPP Raspberry BIO Rice Hipp HiPP Raspberry BIO Rice
Wafers after 7th month 30 g
218,00zł/kg

price: 6,54 zł

PLN
1
39
expiry date 2027-08-06
Hipp Hipp Mini Dinos BIO Chrupki Hipp Hipp Mini Dinos BIO Chrupki
after 11th month 30 g
218,00zł/kg

price: 6,54 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-07-09
Hipp HiPP Fruit Bar A Friend Hipp HiPP Fruit Bar A Friend
Bananas-Cherries-Yogurt BIO after 11th month 23 g
195,22zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
56
expiry date 2027-04-29
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Muesli Hipp HiPP Muesli
Strawberries-Raspberries BIO 200 g
58,95zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
23
expiry date
2027-06-30
Fruchtbar FruchtBar Organic Fruchtbar FruchtBar Organic
wholegrain breakfast crisps strawberry, grape, apple, oat after 11th month 125 g
126,88zł/kg

price: 15,86 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-30
Fruchtbar Fruchtbar Organic Fruchtbar Fruchtbar Organic
pressed fruit with oat flakes after 11th month 40 g
191,75zł/kg

price: 7,67 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-04
Fruchtbar Fruchtbar Pasta made of Fruchtbar Fruchtbar Pasta made of
durum wheat Tomatoes and Spinach BIO after 11th month 300 g
42,23zł/kg

price: 12,67 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-08-27
REDUCED PRICE -55%
Fruchtbar Fruchtbar Fruit mousse 3 Fruchtbar Fruchtbar Fruit mousse 3
grains peach, apple, millet, spelled, oats after 6th month 100 g
28,70zł/kg

price: 2,87 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-22
Fruchtbar Organic Fruchtbar. Apple Fruchtbar Organic Fruchtbar. Apple
wheat and spelled cookies after 14th month 100 g
119,90zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-03-25
Fruchtbar Fruchtbar Organic fruit Fruchtbar Fruchtbar Organic fruit
mousse guava, papaya, mango, banana after 6th month 100 g
63,50zł/kg

price: 6,35 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-06
Fruchtbar FruchtBar Organic fruit Fruchtbar FruchtBar Organic fruit
pear, melon, rice mousse with seeds, watermelon, strawberry, apple, after 6th month 100 g
69,90zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-19
Fruchtbar Fruchtbar Organic Fruchtbar Fruchtbar Organic
apple and banana spelled cookies with fruit filling, blueberry, 132 g
119,39zł/kg

price: 15,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-17
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5