Products

 
wiek dziecka:
marka:
9062300130635 9062300130635 Hipp
Hipp HiPP Apple Rice Wafers BIO Hipp HiPP Apple Rice Wafers BIO
after 7th month 30 g
218,00zł/kg

price: 6,54 zł

PLN
1
38
Hipp HiPP Apple Rice Wafers BIO
5 5
5 4 Hipp HiPP Apple Rice Wafers BIO
expiry date 2027-08-04
4062300473492 4062300473492 Hipp
Hipp HiPP BIO Batonik owsiany Hipp HiPP BIO Batonik owsiany
after 2nd year 100 g
222,10zł/kg

price: 22,21 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-01-21
4062300473461 4062300473461 Hipp
Hipp HiPP BIO Batonik owsiany Hipp HiPP BIO Batonik owsiany
truskawki after 2nd year 100 g
222,10zł/kg

price: 22,21 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-06-02
4062300454101 4062300454101 Hipp
Hipp HiPP BIO Crispy multi-cereal Hipp HiPP BIO Crispy multi-cereal
wheels 120 g
103,25zł/kg

price: 12,39 zł

PLN
1
10
Hipp HiPP BIO Crispy multi-cereal
5 5
5 2 Hipp HiPP BIO Crispy multi-cereal
expiry date 2027-05-04
4062300482197 4062300482197 Hipp
Hipp HiPP BIO Ekologiczne wafelki Hipp HiPP BIO Ekologiczne wafelki
23 g
284,35zł/kg

price: 6,54 zł

PLN
1
28
expiry date
2027-02-16
4062300482166 4062300482166 Hipp
Hipp HiPP BIO Ekologiczne wafelki Hipp HiPP BIO Ekologiczne wafelki
after 14th month 23 g
338,26zł/kg

price: 7,78 zł

PLN
1
15
expiry date
2027-07-24
4062300404113 4062300404113 Hipp
Hipp HiPP Batonik Muesli Friend Hipp HiPP Batonik Muesli Friend
Apples-Peaches with BIO cereals 20 g
224,50zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
21
Hipp HiPP Batonik Muesli Friend
5 5
5 1 Hipp HiPP Batonik Muesli Friend
expiry date 2027-06-08
9062300130659 9062300130659 Hipp
Hipp HiPP Berry Rice Wafers BIO Hipp HiPP Berry Rice Wafers BIO
after 7th month 34 g
192,35zł/kg

price: 6,54 zł

PLN
1
54
Hipp HiPP Berry Rice Wafers BIO
5 5
5 2 Hipp HiPP Berry Rice Wafers BIO
expiry date 2027-07-30
4062300298132 4062300298132 Hipp
Hipp HiPP Fruit Bar A Friend Hipp HiPP Fruit Bar A Friend
Bananas-Cherries-Yogurt BIO after 11th month 23 g
195,22zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
56
Hipp HiPP Fruit Bar A Friend
5 5
5 1 Hipp HiPP Fruit Bar A Friend
expiry date 2027-04-29
4062300404144 4062300404144 Hipp
Hipp HiPP Muesli bar Friend Hipp HiPP Muesli bar Friend
Apples-Vanilla with BIO butter cookies after 11th month 20 g
224,50zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
46
Hipp HiPP Muesli bar Friend
5 5
5 1 Hipp HiPP Muesli bar Friend
expiry date 2027-08-06
4062300440951 4062300440951 Hipp
Hipp HiPP Raspberry BIO Rice Hipp HiPP Raspberry BIO Rice
Wafers after 7th month 30 g
218,00zł/kg

price: 6,54 zł

PLN
1
39
Hipp HiPP Raspberry BIO Rice
3 5
3 1 Hipp HiPP Raspberry BIO Rice
expiry date 2027-08-06
4062300473522 4062300473522 Hipp
Hipp HiPP Serduszka owsiane, Hipp HiPP Serduszka owsiane,
Maślane after 2nd year 40 g
199,75zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
20
expiry date
2027-05-07
4062300473553 4062300473553 Hipp
Hipp HiPP Serduszka owsiane, Hipp HiPP Serduszka owsiane,
Truskawki- after 2nd year 40 g
199,75zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
15
expiry date
2027-03-06
4062300447943 4062300447943 Hipp
Hipp Hipp Fruit Bar Friend Bananas Hipp Hipp Fruit Bar Friend Bananas
- Apples after 11th month 23 g
195,22zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
28
expiry date
2027-07-03
4062300447806 4062300447806 Hipp
Hipp Hipp Fruit Bar Friend of Hipp Hipp Fruit Bar Friend of
Apples - Bananas - Raspberries after 11th month 23 g
195,22zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
50
expiry date
2027-07-07
4062300448087 4062300448087 Hipp
Hipp Hipp Mini Dinos BIO Chrupki Hipp Hipp Mini Dinos BIO Chrupki
after 11th month 30 g
218,00zł/kg

price: 6,54 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-07-09
4062300256385 4062300256385 Hipp
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Crunchy muesli with Hipp HiPP Crunchy muesli with
bananas and strawberries BIO 200 g
58,95zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
13
Hipp HiPP Crunchy muesli with
5 5
5 2 Hipp HiPP Crunchy muesli with
expiry date 2027-09-30
4062300294585 4062300294585 Hipp
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Muesli 7 cereals with Hipp HiPP Muesli 7 cereals with
bananas BIO after 11th month 200 g
58,95zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
7
Hipp HiPP Muesli 7 cereals with
5 5
5 1 Hipp HiPP Muesli 7 cereals with
expiry date 2027-07-31
4062300294523 4062300294523 Hipp
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Muesli Hipp HiPP Muesli
Bananas-Apples-Plums BIO after 9th month 200 g
58,95zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-09-30
4062300378391 4062300378391 Hipp
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Muesli Hipp HiPP Muesli
Strawberries-Raspberries BIO 200 g
58,95zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
23
expiry date
2027-06-30
4260133236325 4260133236325 Fruchtbar
REDUCED PRICE -10%
Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar
- BIO carrot and pumpkin rice after 11th month 30 g
187,67zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
1
Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar
5 5
5 1 Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar
expiry date 2026-12-20
5900852048272 5900852048272 BoboVita
BoboVita BoboVita BIO chrupki BoboVita BoboVita BIO chrupki
Świnka Peppa after 7th month 20 g
241,50zł/kg

price: 4,83 zł

PLN
1
2
BoboVita BoboVita BIO chrupki
5 5
5 4 BoboVita BoboVita BIO chrupki
expiry date 2027-07-06
5900852069666 5900852069666 BoboVita
BoboVita BoboVita Małe Odkrycia BoboVita BoboVita Małe Odkrycia
Krakersy 105 g
95,14zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
30
expiry date
2027-01-20
5900852069642 5900852069642 BoboVita
BoboVita BoboVita Małe Odkrycia BoboVita BoboVita Małe Odkrycia
Krakersy 105 g
95,14zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
29
expiry date
2027-01-20
4260618523186 4260618523186 Freche Freunde
Freche Freunde Freche Freunde Freche Freunde Freche Freunde
Owoce jagodowe 10 g
1 418,00zł/kg

price: 14,18 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-19
4260133234727 4260133234727 Fruchtbar
Fruchtbar FruchtBar Organic Fruchtbar FruchtBar Organic
wholegrain breakfast crisps strawberry, grape, apple, oat after 11th month 125 g
126,88zł/kg

price: 15,86 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-30
4260133236127 4260133236127 Fruchtbar
Fruchtbar Fruchtbar BIO Millet Fruchtbar Fruchtbar BIO Millet
Strawberry Corn Crumbs after 11th month 30 g
242,67zł/kg

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-04
4260133236387 4260133236387 Fruchtbar
Fruchtbar Fruchtbar BIO banana Fruchtbar Fruchtbar BIO banana
mango-banana after 11th month 30 g
208,33zł/kg

price: 6,25 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-28
4260133232259 4260133232259 Fruchtbar
Fruchtbar Fruchtbar Organic cheese Fruchtbar Fruchtbar Organic cheese
corn crisps after 11th month 30 g
208,33zł/kg

price: 6,25 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-12
4260133231290 4260133231290 Fruchtbar
Fruchtbar Fruchtbar Organic Fruchtbar Fruchtbar Organic
apple oat-wheat cookies with strawberries, banana and 100 g
119,90zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-12-06
4260133231238 4260133231238 Fruchtbar
Fruchtbar Fruchtbar Organic Fruchtbar Fruchtbar Organic
pressed fruit with oat flakes after 11th month 40 g
191,75zł/kg

price: 7,67 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-04
4260133231399 4260133231399 Fruchtbar
Fruchtbar Fruchtbar Organic Fruchtbar Fruchtbar Organic
apple and banana spelled cookies with fruit filling, blueberry, 132 g
119,39zł/kg

price: 15,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-17
7640104959519 7640104959519 Holle
Holle Holle Wholemeal spelled Holle Holle Wholemeal spelled
rusks BIO after 6th month 200 g
75,85zł/kg

price: 15,17 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-11
4260133234918 4260133234918 Fruchtbar
Fruchtbar Organic Fruchtbar. Apple Fruchtbar Organic Fruchtbar. Apple
wheat and spelled cookies after 14th month 100 g
119,90zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-03-25
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5