, after 2nd year, od 3 lat

Hipp
BIO
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-06

pojemność

cena za kilogram

199,75 zł / kg

kraj

Country of origin

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300473553

4062300473553

price: 7,99 zł

7.99 PLN 2027-03-06 NewCondition
pełnoziarniste płatki owsiane* 39 %, zagęszczony sok jabłkowy* 17 %, płatki bananowe* 14 %, olej słonecznikowy*, zagęszczony sok winogronowy* 8 %, płatki owsiane* 3 %, zagęszczony sok marchwiowy*, płatki owocowe* (przecier truskawkowy* 1,4 %, przecier malinowy* 0,7 %, mąka ryżowa*, zagęszczony sok marchwiowy*), przecier z guawy*, zagęszczony sok cytrynowy*, wyciąg z wanilii, *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
wartość energetyczna1755 kJ (418 kcal)
tłuszcz15,5 g
w tym kwasy nasycone2,0 g
węglowodany60,7 g
w tym cukry28,7 g
błonnik4,7 g
białko6,6 g
sól0,05 g

Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Niebezpieczeństwo zadławienia: nie podawaj, gdy dziecko leży. Serduszka powinny być spożywane wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Zadbaj o regularną higienę jamy ustnej już od pojawienia się pierwszego ząbka.
brand:HiPP
Legally regulated product name:Owocowo-zbożowe serduszka dla dzieci po 3. roku.
Other information:Rolnictwo ekologiczne z UE / spoza UE - DE-ÖKO-006 rolnictwo UE / spoza UE Pakowano w atmosferze ochronnej.
Storage:Przechowuj w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po każdym użyciu szczelnie zamknij opakowanie. Zużyj w ciągu kilku dni. Najlepiej spożyć przed: data obok naklejki.
Preparation and use:Przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone.
Type of packaging:Torba
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:
Return address:
Fruchtbar Fruchtbar Organic Fruchtbar Fruchtbar Organic
pressed fruit with oat flakes after 11th month 40 g
191,75zł/kg

price: 7,67 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-04
Hipp HiPP Serduszka owsiane, Hipp HiPP Serduszka owsiane,
Maślane after 2nd year 40 g
199,75zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
20
expiry date
2027-05-07
Hipp HiPP Apple Rice Wafers BIO Hipp HiPP Apple Rice Wafers BIO
after 7th month 30 g
218,00zł/kg

price: 6,54 zł

PLN
1
38
expiry date 2027-08-04
Hipp HiPP Berry Rice Wafers BIO Hipp HiPP Berry Rice Wafers BIO
after 7th month 34 g
192,35zł/kg

price: 6,54 zł

PLN
1
54
expiry date 2027-07-30
Hipp HiPP Fruit Bar A Friend Hipp HiPP Fruit Bar A Friend
Bananas-Cherries-Yogurt BIO after 11th month 23 g
195,22zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
56
expiry date 2027-04-29
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Muesli Hipp HiPP Muesli
Bananas-Apples-Plums BIO after 9th month 200 g
58,95zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-09-30
Fruchtbar Fruchtbar BIO banana Fruchtbar Fruchtbar BIO banana
mango-banana after 11th month 30 g
208,33zł/kg

price: 6,25 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-28
Fruchtbar Fruchtbar BIO Millet Fruchtbar Fruchtbar BIO Millet
Strawberry Corn Crumbs after 11th month 30 g
242,67zł/kg

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-04
Hipp HiPP Young vegetables with Hipp HiPP Young vegetables with
rice and veal BIO after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
35
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Risotto with carrots and Hipp HiPP Risotto with carrots and
turkey BIO after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
40
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Noodles with tomatoes Hipp HiPP Noodles with tomatoes
and veal BIO after 8th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Apple-Grape Juice BIO Hipp HiPP Apple-Grape Juice BIO
after 4th month 200 ml
28,70zł/l

price: 5,74 zł

PLN
1
49
expiry date 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP vegetable soup BIO cream Hipp HiPP vegetable soup BIO cream
125 g
41,12zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-02-29
Hipp HiPP Risotto with broccoli Hipp HiPP Risotto with broccoli
and rabbit after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
43
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Apple and strawberry Hipp HiPP Apple and strawberry
muesli with BIO yoghurt after 8th month 160 g
42,44zł/kg

price: 6,79 zł

PLN
1
54
expiry date 2027-04-30
Hipp HiPP Rosehip tea with red Hipp HiPP Rosehip tea with red
fruit juice BIO after 4th month 500 ml
16,98zł/l

price: 8,49 zł

PLN
1
171
expiry date 2028-01-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5