, after 2nd year, od 3 lat

Hipp
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-21

pojemność

cena za kilogram

222,10 zł / kg

kraj

Country of origin

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300473492

4062300473492

price: 22,21 zł

22.21 PLN 2027-01-21 NewCondition
pełnoziarniste płatki owsiane* 35 %, zagęszczony sok jabłkowy* 19 %, płatki bananowe* 12 %, olej słonecznikowy*, zagęszczony sok winogronowy*, przecier brzoskwiniowy* 7 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 3 %, przecier z guawy*, zagęszczony sok cytrynowy*, mąka ryżowa*, *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
wartość energetyczna1880 kJ/ 448 kcal
tłuszcz16,8 g
w tym kwasy nasycone2,2 g
węglowodany65,3 g
w tym cukry32,9 g
błonnik4,3 g
białko6,7 g
sól<0,05 g

Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Ważne: Nie podawaj, gdy dziecko biega lub leży. Zadbaj o regularną higienę jamy ustnej swojego dziecka.
brand:HiPP
Legally regulated product name:Miękki batonik owsiany.
Other information:5 batoników po 20 g.
Storage:Przechowuj w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Najlepiej spożyć przed: data i numer partii - podane na opakowaniu.
Type of packaging:Torba
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:
Return address:
Fruchtbar Organic Fruchtbar. Apple Fruchtbar Organic Fruchtbar. Apple
wheat and spelled cookies after 14th month 100 g
119,90zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-03-25
Fruchtbar Fruchtbar Organic Fruchtbar Fruchtbar Organic
apple oat-wheat cookies with strawberries, banana and 100 g
119,90zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-12-06
Hipp HiPP BIO Batonik owsiany Hipp HiPP BIO Batonik owsiany
truskawki after 2nd year 100 g
222,10zł/kg

price: 22,21 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-06-02
Hipp HiPP Apple Rice Wafers BIO Hipp HiPP Apple Rice Wafers BIO
after 7th month 30 g
218,00zł/kg

price: 6,54 zł

PLN
1
38
expiry date 2027-08-04
Hipp HiPP Berry Rice Wafers BIO Hipp HiPP Berry Rice Wafers BIO
after 7th month 34 g
192,35zł/kg

price: 6,54 zł

PLN
1
54
expiry date 2027-07-30
Hipp HiPP Fruit Bar A Friend Hipp HiPP Fruit Bar A Friend
Bananas-Cherries-Yogurt BIO after 11th month 23 g
195,22zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
56
expiry date 2027-04-29
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Muesli Hipp HiPP Muesli
Bananas-Apples-Plums BIO after 9th month 200 g
58,95zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-09-30
Fruchtbar Fruchtbar BIO banana Fruchtbar Fruchtbar BIO banana
mango-banana after 11th month 30 g
208,33zł/kg

price: 6,25 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-28
Hipp HiPP Young vegetables with Hipp HiPP Young vegetables with
rice and veal BIO after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
35
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Risotto with carrots and Hipp HiPP Risotto with carrots and
turkey BIO after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
40
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Noodles with tomatoes Hipp HiPP Noodles with tomatoes
and veal BIO after 8th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Apple-Grape Juice BIO Hipp HiPP Apple-Grape Juice BIO
after 4th month 200 ml
28,70zł/l

price: 5,74 zł

PLN
1
49
expiry date 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP vegetable soup BIO cream Hipp HiPP vegetable soup BIO cream
125 g
41,12zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-02-29
Hipp HiPP Risotto with broccoli Hipp HiPP Risotto with broccoli
and rabbit after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
43
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Apple and strawberry Hipp HiPP Apple and strawberry
muesli with BIO yoghurt after 8th month 160 g
42,44zł/kg

price: 6,79 zł

PLN
1
54
expiry date 2027-04-30
Hipp HiPP Rosehip tea with red Hipp HiPP Rosehip tea with red
fruit juice BIO after 4th month 500 ml
16,98zł/l

price: 8,49 zł

PLN
1
171
expiry date 2028-01-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5