, after 11th month, po 12. miesiącu

Hipp Idealne np. jako część drugiego śniadania lub podwieczorku.
BIO
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-09

pojemność

cena za kilogram

218,00 zł / kg

kraj

Country of origin

Austria

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300448087

4062300448087

price: 6,54 zł

6.54 PLN 2027-07-09 NewCondition
pełnoziarnista mąka jaglana* 27 %, mąka kukurydziana*, pełnoziarnista mąka orkiszowa* (pszenica*) 24 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 11 %, zagęszczony sok jabłkowy* 7 %, pełnoziarnista mąka z płaskurki* (pszenica*) 5 %, przecier z żurawiny* 0,8 %, zagęszczony sok z czarnej porzeczki* 0,6 %, zagęszczony sok marchwiowy*, witamina B₁, *Z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna kJ/kcal1638/387
Tłuszcz3,1 g
- w tym kwasy nasycone0,3 g
Węglowodany75,0 g
- w tym cukry6,9 g
Błonnik5,8 g
Białko11,9 g
Sól<0,05 g
Sód<0,02 g
Tiamina (witamina B₁)0,9 mg (180 %¹)
¹% zalecanego dziennego spożycia

Gorczyca : Może zawierać
Owies : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Idealne np. jako część drugiego śniadania lub podwieczorku.
Safety warning:Ważne dla bezpieczeństwa Twojego dziecka: Niebezpieczeństwo zadławienia! Nie podawaj, gdy dziecko leży. Chrupiące dinozaury powinny być spożywane wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Zadbaj o zrównoważoną dietę swojego dziecka oraz o regularną higienę jamy ustnej już od pojawienia się pierwszego ząbka.
brand:HiPP
Other information:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - AT-BIO-501, rolnictwo UE / spoza UE Pakowano w atmosferze ochronnej.
Storage:Przechowuj w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po każdym użyciu szczelnie zamknij opakowanie.
Preparation and use:Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że opakowanie pozostało nienaruszone.
Type of packaging:Torba
Country of origin:Austria
Producer's address:
Return address:
Hipp HiPP Apple Rice Wafers BIO Hipp HiPP Apple Rice Wafers BIO
after 7th month 30 g
218,00zł/kg

price: 6,54 zł

PLN
1
38
expiry date 2027-08-04
Fruchtbar Fruchtbar BIO banana Fruchtbar Fruchtbar BIO banana
mango-banana after 11th month 30 g
208,33zł/kg

price: 6,25 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-28
Fruchtbar Fruchtbar BIO Millet Fruchtbar Fruchtbar BIO Millet
Strawberry Corn Crumbs after 11th month 30 g
242,67zł/kg

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-04
REDUCED PRICE -10%
Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar
- BIO carrot and pumpkin rice after 11th month 30 g
187,67zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-20
Fruchtbar Fruchtbar Organic cheese Fruchtbar Fruchtbar Organic cheese
corn crisps after 11th month 30 g
208,33zł/kg

price: 6,25 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-12
Hipp HiPP Raspberry BIO Rice Hipp HiPP Raspberry BIO Rice
Wafers after 7th month 30 g
218,00zł/kg

price: 6,54 zł

PLN
1
39
expiry date 2027-08-06
Hipp HiPP Berry Rice Wafers BIO Hipp HiPP Berry Rice Wafers BIO
after 7th month 34 g
192,35zł/kg

price: 6,54 zł

PLN
1
54
expiry date 2027-07-30
Hipp HiPP Fruit Bar A Friend Hipp HiPP Fruit Bar A Friend
Bananas-Cherries-Yogurt BIO after 11th month 23 g
195,22zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
56
expiry date 2027-04-29
Hipp HiPP Young vegetables with Hipp HiPP Young vegetables with
rice and veal BIO after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
35
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Risotto with carrots and Hipp HiPP Risotto with carrots and
turkey BIO after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
40
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Noodles with tomatoes Hipp HiPP Noodles with tomatoes
and veal BIO after 8th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Apple-Grape Juice BIO Hipp HiPP Apple-Grape Juice BIO
after 4th month 200 ml
28,70zł/l

price: 5,74 zł

PLN
1
49
expiry date 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP vegetable soup BIO cream Hipp HiPP vegetable soup BIO cream
125 g
41,12zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-02-29
Hipp HiPP Risotto with broccoli Hipp HiPP Risotto with broccoli
and rabbit after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
43
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Apple and strawberry Hipp HiPP Apple and strawberry
muesli with BIO yoghurt after 8th month 160 g
42,44zł/kg

price: 6,79 zł

PLN
1
54
expiry date 2027-04-30
Hipp HiPP Rosehip tea with red Hipp HiPP Rosehip tea with red
fruit juice BIO after 4th month 500 ml
16,98zł/l

price: 8,49 zł

PLN
1
171
expiry date 2028-01-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5