HiPP BIO Crispy multi-cereal wheels , , po 15. miesiącu

Hipp
55
Kółka chrupiące, pyszne. Wnuki chętnie zjadają.HiPP BIO Crispy multi-cereal wheels , , po 15. miesiącu
52HiPP BIO Crispy multi-cereal wheels , , po 15. miesiącu
- słodycz tylko z owoców i warzyw - ekologiczne, ściśle kontrolowane składniki - idealne do pierwszych prób samodzielnego jedzenia łyżeczką
HiPP BIO Crispy multi-cereal wheels HiPP BIO Crispy multi-cereal wheels
BIO
masa netto

masa netto

120 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-04

pojemność

cena za kilogram

103,25 zł / kg

kraj

Country of origin

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300454101

4062300454101

price: 12,39 zł

12.39 PLN 2027-05-04 NewCondition
mąka pszenna* 36 %, pełnoziarnista mąka jęczmienna* 17 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 17 %, pełnoziarnista mąka pszenna* 17 %, zagęszczony sok jabłkowy* 8 %, zagęszczony sok marchwiowy* 3 %, zagęszczony sok z czarnej porzeczki* 0,8 %, witamina B₁, *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
wartość energetyczna1599 kJ (378 kcal)
tłuszcz2,5 g
w tym kwasy nasycone0,4 g
węglowodany76,1 g
w tym cukry6,4 g
błonnik6,6 g
białko9,4 g
sól¹<0,05 g
tiamina (witamina B₁)1,6 mg (320 %)²
Inne w 100 g:
sód<0,02 g
¹zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu
²% zalecanego dziennego spożycia

Jęczmień : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Zawiera
Pszenica : Zawiera
- słodycz tylko z owoców i warzyw - ekologiczne, ściśle kontrolowane składniki - idealne do pierwszych prób samodzielnego jedzenia łyżeczką
Safety warning:Niebezpieczeństwo zadławienia: Nie podawaj, gdy dziecko leży. Chrupki powinny być spożywane wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.
brand:HiPP
Legally regulated product name:Ekologiczne preparowane chrupki zbożowe z zagęszczonymi sokami owocowymi i warzywnymi, dla małych dzieci od 15. miesiąca, do podawania z mlekiem lub jako przekąska.
Other information:Pakowano w atmosferze ochronnej.
Storage:Po każdym użyciu starannie zamknij opakowanie. Przechowuj je w higienicznych warunkach, w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Zawartość opakowania zużyj w ciągu 3-4 tygodni po otwarciu. Najlepiej spożyć przed: data podana na górze opakowania.
Preparation and use:Sposób przygotowania: wsyp do miseczki 20 g chrupek (ok. 7 łyżek), dodaj 125 ml (np. HiPP 3 lub 4 Junior Combiotik), wymieszaj. Przed podaniem upewnij się, czy dziecko potrafi pogryźć chrupki. Chrupki staną się bardziej miękkie, gdy przed podaniem pozostawisz je na chwilę w mleku. Ważne informacje: - Dla zdrowia Twojego dziecka ważne jest przestrzeganie sposobu przygotowania posiłku i podanych porcji składników. - Zawsze przygotowuj posiłek bezpośrednio przed podaniem. - Nie podgrzewaj w kuchence mikrofalowej (niebezpieczeństwo poparzenia!). - Należy sprawdzić, czy nie ma dużych kawałków i w razie potrzeby pozostawić kółeczka na kilka minut do namoczenia, aby uzyskać bardziej miękką konsystencję. - Obserwuj dziecko podczas spożywania posiłku. - Zadbaj o regularną higienę jamy ustnej swojego dziecka już od pojawienia się pierwszego ząbka. Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone.
Type of packaging:Woreczek
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:Wyprodukowano dla HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
Return address:HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Ewa , 2025-02-17 15:17:43Kółka chrupiące, pyszne. Wnuki chętnie zjadają.



Fruchtbar Fruchtbar Organic cheese Fruchtbar Fruchtbar Organic cheese
corn crisps after 11th month 30 g
208,33zł/kg

price: 6,25 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-12
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Crunchy muesli with Hipp HiPP Crunchy muesli with
bananas and strawberries BIO 200 g
58,95zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-09-30
Hipp HiPP Apple Rice Wafers BIO Hipp HiPP Apple Rice Wafers BIO
after 7th month 30 g
218,00zł/kg

price: 6,54 zł

PLN
1
38
expiry date 2027-08-04
Hipp HiPP Berry Rice Wafers BIO Hipp HiPP Berry Rice Wafers BIO
after 7th month 34 g
192,35zł/kg

price: 6,54 zł

PLN
1
54
expiry date 2027-07-30
Hipp HiPP Fruit Bar A Friend Hipp HiPP Fruit Bar A Friend
Bananas-Cherries-Yogurt BIO after 11th month 23 g
195,22zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
56
expiry date 2027-04-29
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Muesli Hipp HiPP Muesli
Bananas-Apples-Plums BIO after 9th month 200 g
58,95zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-09-30
Fruchtbar Fruchtbar BIO banana Fruchtbar Fruchtbar BIO banana
mango-banana after 11th month 30 g
208,33zł/kg

price: 6,25 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-28
Fruchtbar Fruchtbar BIO Millet Fruchtbar Fruchtbar BIO Millet
Strawberry Corn Crumbs after 11th month 30 g
242,67zł/kg

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-04
Hipp HiPP Young vegetables with Hipp HiPP Young vegetables with
rice and veal BIO after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
35
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Risotto with carrots and Hipp HiPP Risotto with carrots and
turkey BIO after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
40
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Noodles with tomatoes Hipp HiPP Noodles with tomatoes
and veal BIO after 8th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Apple-Grape Juice BIO Hipp HiPP Apple-Grape Juice BIO
after 4th month 200 ml
28,70zł/l

price: 5,74 zł

PLN
1
49
expiry date 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP vegetable soup BIO cream Hipp HiPP vegetable soup BIO cream
125 g
41,12zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-02-29
Hipp HiPP Risotto with broccoli Hipp HiPP Risotto with broccoli
and rabbit after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
43
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Apple and strawberry Hipp HiPP Apple and strawberry
muesli with BIO yoghurt after 8th month 160 g
42,44zł/kg

price: 6,79 zł

PLN
1
54
expiry date 2027-04-30
Hipp HiPP Rosehip tea with red Hipp HiPP Rosehip tea with red
fruit juice BIO after 4th month 500 ml
16,98zł/l

price: 8,49 zł

PLN
1
171
expiry date 2028-01-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5