dried tomatoes in oil

Rolnik
51dried tomatoes in oil
Dojrzewające w śródziemnomorskim słońcu Pomidory suszone nasączone w oleju rzepakowym Rolnik z dodatkiem ziół prowansalskich wzbogacą o wyrazisty akcent niezliczone ilości potraw. Po starannym wyselekcjonowaniu i wysuszeniu, pomidory zostały delikatnie nasączone, co zapewnia ich idealną miękkość i soczystość. Pomidory suszone Rolnik to wyborny dodatek do zup, pizzy, makaronów, zapiekanek, sałatek, kanapek i twarożku, smakując doskonale również jako samodzielna przekąska.
dried tomatoes in oildried tomatoes in oil
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

expiry date:

2028-06-26

pojemność

cena za kilogram

40,64 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919004722

5900919004722

price: 11,38 zł

11.38 PLN 2028-06-26 NewCondition
pomidory suszone nasączone (pomidory suszone, woda, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), olej rzepakowy, zioła prowansalskie
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po odsączeniu w 100 g:
Wartość energetyczna450 kJ / 109 kcal
Tłuszcz7,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,8 g
Węglowodany4,8 g
w tym cukry3,4 g
Białko2,6 g
Sól1,92 g

Dojrzewające w śródziemnomorskim słońcu Pomidory suszone nasączone w oleju rzepakowym Rolnik z dodatkiem ziół prowansalskich wzbogacą o wyrazisty akcent niezliczone ilości potraw. Po starannym wyselekcjonowaniu i wysuszeniu, pomidory zostały delikatnie nasączone, co zapewnia ich idealną miękkość i soczystość. Pomidory suszone Rolnik to wyborny dodatek do zup, pizzy, makaronów, zapiekanek, sałatek, kanapek i twarożku, smakując doskonale również jako samodzielna przekąska.
brand:Rolnik
Legally regulated product name:Pomidory suszone w oleju. Produkt pasteryzowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Planet Bio Planet Tomatoes Bio Planet Bio Planet Tomatoes
    Dried in Oil BIO 280 g
    67,82zł/kg

    price: 18,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2029-07-01
    Helcom Helcom Pomidory suszone Helcom Helcom Pomidory suszone
    paski 280 g
    32,11zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    103
    expiry date 2027-08-30
    Devaldano marinated boletus Devaldano marinated boletus
    280 g
    41,32zł/kg

    price: 11,57 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-04-30
    bioragnica nouva Biorganica Nouva bioragnica nouva Biorganica Nouva
    Green olives, seedless in BIO brine 280 g
    53,54zł/kg

    price: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-05-30
    bioragnica nouva Black olives bioragnica nouva Black olives
    without seeds in BIO 280 g
    53,54zł/kg

    price: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-08-30
    Aarts Aarts Asparagus in BIO brine Aarts Aarts Asparagus in BIO brine
    280 g
    68,21zł/kg

    price: 19,10 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2030-12-30
    Devaldano Devaldano Butter Devaldano Devaldano Butter
    expiry date 2028-11-30
    Rolnik tomatoes own juice Rolnik tomatoes own juice
    400 g
    10,28zł/kg

    price: 4,11 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2028-12-30
    Rolnik sliced tomatoes in own Rolnik sliced tomatoes in own
    juice 425 g
    9,39zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date
    2028-07-30
    Rolnik Premium mini corn on the Rolnik Premium mini corn on the
    cob 314 ml
    37,71zł/l

    price: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-02-11
    Rolnik Blueberry farmer entire Rolnik Blueberry farmer entire
    expiry date
    2028-02-28
    Rolnik sauerkraut Rolnik sauerkraut
    850 g
    8,53zł/kg

    price: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-04-11
    Rolnik grated beets Rolnik grated beets
    350 g
    14,26zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-02-20
    Rolnik peppers , canned Rolnik peppers , canned
    650 g
    14,52zł/kg

    price: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-02-13
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5