bambi shampoo for children, after 11th month, po 12. miesiącu

Bambino z witaminą B3
bambi shampoo for childrenbambi shampoo for children
pojemność netto

pojemność netto

150 ml

data przydatności

expiry date:

2028-10-31

pojemność

cena za litr

47,33 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900057010029

5900057010029

price: 7,10 zł

7.10 PLN 2028-10-31 NewCondition
Bambino bambi shampoo for children Bambino bambi shampoo for children
after 11th month 150 ml
45,53zł/l

price: 6,83 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-30
Bambino bambi shampoo for children Bambino bambi shampoo for children
after 11th month 150 ml
47,33zł/l

price: 7,10 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-10-31
z witaminą B3
brand:Bambino
Hipp HiPP Sun protection spray, Hipp HiPP Sun protection spray,
SPF50 +, Ultra Sensitive from birth 150 ml
326,60zł/l

price: 48,99 zł

PLN
1
7
Bambino soap care for infants and Bambino soap care for infants and
children , 100g 100 g
51,40zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-04-30
Ziaja Ziajka cream for the care of Ziaja Ziajka cream for the care of
children and infants from 1 day of age from birth 50 ml
143,80zł/l

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date
2029-02-28
Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
mydełko 100 g
49,90zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
Hipp HiPP Sunscreen SPF50 +, Ultra Hipp HiPP Sunscreen SPF50 +, Ultra
Sensitive from birth 30 ml
699,67zł/l

price: 20,99 zł

PLN
1
1
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Sun protection lotion Hipp HiPP Sun protection lotion
SPF50 +, Ultra Sensitive from birth 200 ml
244,95zł/l

price: 48,99 zł

PLN
1
4
Hipp Hipp Sensitive Bath foam Hipp Hipp Sensitive Bath foam
Hipp Hipp Babysanft Sensitive Seal Hipp Hipp Babysanft Sensitive Seal
body and hair wash gel from birth 200 ml
89,50zł/l

price: 17,90 zł

PLN
1
5
Bambino Bambino 3in1 Water Wipes Bambino Bambino 3in1 Water Wipes
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5