tomato's mousse

Dawtona
55
Polecamtomato's mousse
411tomato's mousse
Ten przecier powstał z 10 pomidorów zebranych latem w rejonie Zamojszczyzny
tomato's moussetomato's mousse
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2028-08-28

pojemność

cena za kilogram

11,04 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713002693

5901713002693

price: 5,52 zł

5.52 PLN 2028-08-28 NewCondition
pomidory (99,5 %), sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna122 kJ / 29 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany4,0 g
w tym cukry3,9 g
Błonnik0,8 g
Białko1,6 g
Sól0,51 g

Ten przecier powstał z 10 pomidorów zebranych latem w rejonie Zamojszczyzny
brand:Dawtona
About the brand:Dawtona Rodzinna firma
Legally regulated product name:Przecier pomidorowy. Produkt pasteryzowany.
Other information:FSC - Mix, FSC C020428
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na górze opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin.
Type of packaging:Karton
Country of origin:Poland
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • Sylwia , 2016-11-13 16:52:10Polecam



Podravka tomato's mousse Podravka tomato's mousse
500 g
8,70zł/kg

price: 4,35 zł

PLN
1
33
expiry date 2029-05-05
Bio Food Bio Food Gluten-free Bio Food Bio Food Gluten-free
tomato puree BIO 500 ml
19,98zł/l

price: 9,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-14
Dawtona Dawtona Tomato puree with Dawtona Dawtona Tomato puree with
Polish herbs 500 g
11,28zł/kg

price: 5,64 zł

PLN
1
8
expiry date 2028-06-26
la BIO IDEA La Bio Idea Tomato la BIO IDEA La Bio Idea Tomato
Passat puree in a BIO carton 500 g
16,78zł/kg

price: 8,39 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-12-11
Podravka Podravka tomato puree Podravka Podravka tomato puree
with Mediterranean herbs 500 ml
8,70zł/l

price: 4,35 zł

PLN
1
26
expiry date 2028-04-23
Jamar Jamar Passat classic tomato Jamar Jamar Passat classic tomato
500 g
9,98zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
14
expiry date 2028-02-29
Alce Nero Alce Nero Passata tomato Alce Nero Alce Nero Passata tomato
sauce 3x200g BIO 600 g
25,60zł/kg

price: 15,36 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-31
Metelliana Metelliana tomatoes Metelliana Metelliana tomatoes
shredded without skin 690 g
11,58zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-08-31
Dawtona beetroot chips Dawtona beetroot chips
510 g
11,51zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-17
Dawtona tinned corn sweet Dawtona tinned corn sweet
400 g
13,00zł/kg

price: 5,20 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-10-08
Dawtona red beans canned Dawtona red beans canned
400 g
13,65zł/kg

price: 5,46 zł

PLN
1
9
expiry date 2029-05-04
Dawtona sliced tomatoes canned Dawtona sliced tomatoes canned
400 g
13,05zł/kg

price: 5,22 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-10-04
Dawtona whole tomatoes canned Dawtona whole tomatoes canned
400 g
13,70zł/kg

price: 5,48 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-09-24
Dawtona white beans Dawtona white beans
400 g
13,68zł/kg

price: 5,47 zł

PLN
1
5
expiry date 2029-03-20
Dawtona Dow TONE canned peas Dawtona Dow TONE canned peas
400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-07-23
Dawtona Dawtona sliced Dawtona Dawtona sliced
​​tomatoes in a tin with garlic 400 g
12,50zł/kg

price: 5 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-09-26
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5