Alce Nero Pesto basil with tofu vegan BIO

Alce Nero
51Alce Nero Pesto basil with tofu vegan BIO

SKŁADNIKI
bazylia*(39%), olej \nsłonecznikowy*,tofu*(10%) (woda, soja*, substancja wiążąca: chlorek magnezu), \noliwa z oliwek extra virgin*(10%), orzechy nerkowca*, sól, orzeszki piniowe* \n(0,9%) (* certyfikoway składnik ekologiczny)

\n

OPIS
Wegańskie pesto Alce \nNero zostało stworzone  z najlepszych składników. Wzbogacone oliwą z oliwek \ni włoskim tofu. Wytwarzane we Włoszech na bazie  pesto alla Genovese. \nCharakteryzuje się zrównoważonym smakiem i brakiem laktozy.

\n

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 \ng
Wartość energetyczna - 1845 kJ/448 kcal
Tłuszcz - 46 g
w tym \nkwasy tłuszczowe nasycone - 5,7 g
Węglowodany -3,4 g
w tym cukry - 2,3 \ng
Błonnik - 1 g
Białko - 3,5 g
Sól - 2,6 g

\n

ZALECANE WARUNKI \nPRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym i chłodnym \nmiejscu.

Alce Nero Pesto basil with tofu vegan BIOAlce Nero Pesto basil with tofu vegan BIO
BIO
masa netto

masa netto

130 g

data przydatności

expiry date:

2028-03-27

pojemność

cena za kilogram

146,08 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004811874

8009004811874

price: 18,99 zł

18.99 PLN 2028-03-27 NewCondition

pasta bazyliowa* (39%), (bazylia* 35%, olej słonecznikowy* sól) , tofu*(10%) (woda, soja*, substancja wiążąca: chlorek magnezu), oliwa z oliwek extra virgin*, orzechy nerkowca*, sól, orzeszki piniowe* (0,9%) (* certyfikowany składnik ekologiczny)


face=\"Open Sans\">SKŁADNIKI
bazylia*(39%), olej
słonecznikowy*,tofu*(10%) (woda, soja*, substancja wiążąca: chlorek magnezu),
oliwa z oliwek extra virgin*(10%), orzechy nerkowca*, sól, orzeszki piniowe*
(0,9%) (* certyfikoway składnik ekologiczny)


OPIS
Wegańskie pesto Alce
Nero zostało stworzone  z najlepszych składników. Wzbogacone oliwą z oliwek
i włoskim tofu. Wytwarzane we Włoszech na bazie  pesto alla Genovese.
Charakteryzuje się zrównoważonym smakiem i brakiem laktozy.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100
g

Wartość energetyczna - 1845 kJ/448 kcal
Tłuszcz - 46 g
w tym
kwasy tłuszczowe nasycone - 5,7 g
Węglowodany -3,4 g
w tym cukry - 2,3
g
Błonnik - 1 g
Białko - 3,5 g
Sól - 2,6 g


ZALECANE WARUNKI
PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym i chłodnym
miejscu.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Alce Nero Alce Nero Pesto with BIO Alce Nero Alce Nero Pesto with BIO
    zucchini 130 g
    101,54zł/kg

    price: 13,20 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-04-15
    Alce Nero red pesto of dried Alce Nero red pesto of dried
    Organic tomatoes 130 g
    116,69zł/kg

    price: 15,17 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-25
    Alce Nero Pesto Genovese bio Alce Nero Pesto Genovese bio
    expiry date 2028-03-26
    Alce Nero Alce Nero Tomato Alce Nero Alce Nero Tomato
    Concentrate 28% BIO 130 g
    82,38zł/kg

    price: 10,71 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-10-14
    Le Pepe Le Pepe Pesto from basil Le Pepe Le Pepe Pesto from basil
    expiry date
    2028-11-11
    Bio Planet Bio Planet Pesto Green Bio Planet Bio Planet Pesto Green
    expiry date 2029-01-01
    Krakus red borscht concentrate Krakus red borscht concentrate
    300 ml
    24,67zł/l

    price: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-10-30
    Podravka tomato's mousse Podravka tomato's mousse
    500 g
    8,70zł/kg

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    expiry date 2029-05-05
    Alce Nero ground coffee 100 % Alce Nero ground coffee 100 %
    Arabica espresso fair trade 250 g
    190,32zł/kg

    price: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2028-04-17
    Alce Nero ground coffee 100 % Alce Nero ground coffee 100 %
    arabica moka fair trade 250 g
    181,76zł/kg

    price: 45,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-04-10
    Alce Nero ground coffee arabica Alce Nero ground coffee arabica
    robusta 100 % strong forte moka fair trade 250 g
    191,96zł/kg

    price: 47,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-17
    Alce Nero Alce Nero wholemeal Alce Nero Alce Nero wholemeal
    semolina pasta BIO fusilli 500 g
    18,78zł/kg

    price: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-03-17
    Alce Nero Alce Nero BIO wholemeal Alce Nero Alce Nero BIO wholemeal
    sandwich spaghetti pasta 500 g
    30,34zł/kg

    price: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-04-28
    Alce Nero Alce Nero
    500 g
    31,02zł/kg

    price: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-04-09
    Alce Nero Alce Nero pasta Penne Alce Nero Alce Nero pasta Penne
    Rigate Farro from BIO emmer 500 g
    32,26zł/kg

    price: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-08-22
    Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli
    three-color BIO twist drills 500 g
    23,64zł/kg

    price: 11,82 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-04-11
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5