Allos BIO gluten-free mango and curry cream paste

Allos
Allos BIO gluten-free mango and curry cream pasteAllos BIO gluten-free mango and curry cream paste
BIO
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-11

pojemność

cena za kilogram

71,36 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4016249150358

4016249150358

price: 9,99 zł

9.99 PLN 2027-06-11 NewCondition
puree z mango* 25 %, olej rzepakowy*, sok z pomarańczy z koncentratu soku z pomarańczy*, nasiona słonecznika*, woda, sok z cytryny z koncentratu soku z cytryny*, syrop z agawy*, napój kokosowy* (miąższ z kokosa*, woda), curry w proszku 15 % (kolendra*, kurkuma*, koper włoski*, kozieradka*, kminek*, imbir*, cebula*, papryka*, czosnek, cynamon*, chili*), sól morska, ocet owocowy*, białko roślinne* (z nasion słonecznika*), skrobia z tapioki*, pieprz biały*, chili w proszku*, (*składniki ekologiczne)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Energia:1330 kJ/321 kcal
Tłuszcz:28 g
w tym kwasy nasycone:2,6 g
Węglowodany:13 g
w tym cukry:9,3 g
Błonnik:1,9 g
Białko:3,4 g
Sól:1,3 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Allos
Legally regulated product name:Pasta kremowa z mango i curry bezglutenowa bio. Produkt pasteryzowany.
Other information:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - DE-ÖKO-003 Certyfikacja: PL-EKO-07-07904
Storage:Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku dni.
Type of packaging:Słoik
Return address:Bio Planet S.A. Wilkowa Wieś 7, 05-084 Leszno
Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
i z papryką 140 g
83,79zł/kg

price: 11,73 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-03-23
Allos Allos BIO gluten-free Allos Allos BIO gluten-free
arrabbiata cream paste 140 g
79,71zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-28
Allos Allos BIO gluten-free Allos Allos BIO gluten-free
avocado cream paste 140 g
83,79zł/kg

price: 11,73 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-27
Bio Planet Bio Planet Pesto Green Bio Planet Bio Planet Pesto Green
expiry date 2029-01-01
Bio Planet Bio Planet Pesto red Bio Planet Bio Planet Pesto red
expiry date 2029-03-01
Krakus red borscht concentrate Krakus red borscht concentrate
300 ml
24,67zł/l

price: 7,40 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-10-30
Podravka tomato's mousse Podravka tomato's mousse
500 g
8,70zł/kg

price: 4,35 zł

PLN
1
33
expiry date 2029-05-05
Rolnik puree with pickled Rolnik puree with pickled
cucumbers 315 g
14,57zł/kg

price: 4,59 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-06-03
Allos Allos Honey Halva BIO Allos Allos Honey Halva BIO
75 g
169,73zł/kg

price: 12,73 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-11-28
Allos Allos Vegetable paste with Allos Allos Vegetable paste with
three types of BIO gluten-free peppers 135 g
90,37zł/kg

price: 12,20 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-05-28
Allos Allos Vegetable paste with Allos Allos Vegetable paste with
cherry tomatoes and arugula, gluten-free, BIO 135 g
90,15zł/kg

price: 12,17 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-05-28
Allos Allos Mus z mango Allos Allos Mus z mango
bezglutenowy BIO 200 g
88,90zł/kg

price: 17,78 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-04
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5