Amaizin Tortilla wraps BIO

Amaizin
51Amaizin Tortilla wraps BIO
Amaizin Tortilla wraps BIOAmaizin Tortilla wraps BIO
BIO
masa netto

masa netto

240 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-14

pojemność

cena za kilogram

53,13 zł / kg

kraj

Country of origin

Belgia

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8717496903990

8717496903990

price: 12,75 zł

12.75 PLN 2026-12-14 NewCondition
mąka pszenna* (66 %), woda, olej rzepakowy*, cukier trzcinowy*, sól morska, maltodekstryna*, syrop glukozowy, kwas: kwas mlekowy, ekstrakt z ryżu*, substancja spulchniajaca: wodoroweglan sodu, zioła*, *Certyfikowany składnik ekologiczny
Wartości odżywcze (%)Średnia wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna1431 kJ / 340 kcal
Tłuszcz10,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,0 g
Węglowodany53,8 g
w tym cukry4,3 g
Białko7,5 g
Sól1,8 g

Pszenica : Zawiera
Amaizin
Other information:Pakowano w atmosferze ochronnej. Unijne logo rolnictwa ekologicznego - BE-BIO-02
Storage:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce do 3 dni.
Type of packaging:Torebka
Country of origin:Belgia
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Amaizin Amaizin Tortilla wraps Amaizin Amaizin Tortilla wraps
    with bran source of dietary fiber BIO 240 g
    53,08zł/kg

    price: 12,74 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2026-11-29
    Plony zbóż Cereal Yields Wheat Plony zbóż Cereal Yields Wheat
    expiry date
    2027-01-22
    Plony zbóż Cereal Yields Plony zbóż Cereal Yields
    Multi-grain tortilla 312 g
    20,06zł/kg

    price: 6,26 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-03-03
    la BIO IDEA La Bio Idea Spelled la BIO IDEA La Bio Idea Spelled
    Tortilla Piadina BIO 260 g
    64,88zł/kg

    price: 16,87 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-11-22
    Henglein Rectangular Italian style Henglein Rectangular Italian style
    pizza base 400 g
    22,48zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-10-27
    Amaizin Amaizin Organic Coconut Amaizin Amaizin Organic Coconut
    Paste 200 g
    84,95zł/kg

    price: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-12-08
    Amaizin Amaizin Pineapple slices Amaizin Amaizin Pineapple slices
    in own BIO juice 400 g
    43,90zł/kg

    price: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-08-26
    Amaizin Amaizin, tomato-flavored Amaizin Amaizin, tomato-flavored
    corn chips gluten-free BIO 100 g
    75,10zł/kg

    price: 7,51 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2026-12-14
    Amaizin Amaizin Salsa sauce mild, Amaizin Amaizin Salsa sauce mild,
    gluten-free BIO 260 g
    51,62zł/kg

    price: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin Black beans in a Amaizin Amaizin Black beans in a
    brine gluten-free BIO 400 g
    20,63zł/kg

    price: 8,25 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2029-02-26
    Amaizin Amaizin Salsa sauce spicy Amaizin Amaizin Salsa sauce spicy
    BIO gluten-free 260 g
    51,62zł/kg

    price: 13,42 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin Salted corn Amaizin Amaizin Salted corn
    tortilla chips, gluten-free, BIO 250 g
    44,52zł/kg

    price: 11,13 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-03-03
    Amaizin Amaizin Gluten-free corn Amaizin Amaizin Gluten-free corn
    chips BIO 75 g
    79,87zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2027-03-03
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5