Bella Baby Happy Disposable diapers 3 midi 5-9 kg

Bella Pieluszki jednorazowe. Nowoczesna konstrukcja zapewnia optymalną chłonność i wysoki komfort użytkowania. Produkt z atestem NIZP-PZH Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka nr Op-5544, ważna do 30.04.2026 r.
Bella Baby Happy Disposable diapers 3 midi 5-9 kg Bella Baby Happy Disposable diapers 3 midi 5-9 kg
masa netto

masa netto

70 szt.

pojemność

cena za sztukę

0,63 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900516605407

5900516605407

price: 43,99 zł

43.99 PLN NewCondition
Pieluszki jednorazowe. Nowoczesna konstrukcja zapewnia optymalną chłonność i wysoki komfort użytkowania. Produkt z atestem NIZP-PZH Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka nr Op-5544, ważna do 30.04.2026 r.
brand:Bella Baby Happy
Other information:
Preparation and use:Wyrób jednorazowego użytku
Type of packaging:Torba
Producer's address:
Return address:
Naty Ecological diapers 4 8-15 kg, Naty Ecological diapers 4 8-15 kg,
disposable 22 szt.
2,64zł/szt.

price: 57,99 zł

PLN
1
1
Naty Organic disposable diapers Naty Organic disposable diapers
no.5 (12 - 18kg . ) 20 szt.
2,90zł/szt.

price: 57,99 zł

PLN
1
1
Naty Organic disposable diapers Naty Organic disposable diapers
no.6 ( 16 + kg. ) 18 szt.
3,22zł/szt.

price: 57,99 zł

PLN
1
1
Naty Ecological diapers 4 7-18 kg, Naty Ecological diapers 4 7-18 kg,
disposable 26 szt.
1,80zł/szt.

price: 46,81 zł

PLN
1
1
Bella Bella Baby Happy Disposable Bella Bella Baby Happy Disposable
diapers 2 mini 3-6 kg 38 szt.

price: 27,18 zł

PLN
1
1
Bella cotton buds Bella cotton buds
200 szt.

price: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella soft panty panty liners Bella soft panty panty liners
20 szt.

price: 2,99 zł

PLN
1
7
Bella 4 drops of the napkin - Nova Bella 4 drops of the napkin - Nova
10 szt.

price: 3,38 zł

PLN
1
8
Bella Bella
50 szt.

price: 7,29 zł

PLN
1
4
expiry date
2030-05-30
Bella cotton buds 100sztuk Bella cotton buds 100sztuk
100 szt.

price: 2,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2030-11-30
Bella 3 drops of normal sanitary Bella 3 drops of normal sanitary
20 szt.

price: 4,78 zł

PLN
1
24
Bella nova maxi sanitary pads 5 Bella nova maxi sanitary pads 5
drops 10 szt.

price: 4,68 zł

PLN
1
23
Bella classic panty panty liners Bella classic panty panty liners
20 szt.

price: 2,99 zł

PLN
1
8
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5