Charsznickie Pola Natury Organic sauerkraut

Charsznickie Pola Natury
53Charsznickie Pola Natury Organic sauerkraut

Od pokoleń stosujemy tradycyjną metodę kiszenia kapusty. Dzięki doborowi składników najwyższej jakości, produkt jest niepasteryzowany i nie zawiera żadnych konserwantów, regulatorów kwasowości ani przeciwutleniaczy.

Charsznickie Pola Natury Organic sauerkraut Charsznickie Pola Natury Organic sauerkraut
BIO
masa netto

masa netto

750 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-15

pojemność

cena za kilogram

16,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906395043026

5906395043026

price: 12,25 zł

buy 6 szt. for 12.07 zł/szt
12.25 PLN 2026-11-15 NewCondition

Ekologicza kapusta biała, sól.


Wartość energetyczna: 86 kJ/20 kcal
Tłuszcz: <0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: <0,1 g
Węglowodany: 2,5 g
w tym cukry: <0,5 g
Białko: <0,5 g
Sól: 1,25 g


Od pokoleń stosujemy tradycyjną metodę kiszenia kapusty. Dzięki doborowi składników najwyższej jakości, produkt jest niepasteryzowany i nie zawiera żadnych konserwantów, regulatorów kwasowości ani przeciwutleniaczy.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Homemade Pickles In Brine 750 g
    17,32zł/kg

    price: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-06-30
    Rolnik sauerkraut Rolnik sauerkraut
    850 g
    8,53zł/kg

    price: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-04-11
    Provitus fried cabbage Red Provitus fried cabbage Red
    480 g
    15,60zł/kg

    price: 7,49 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-02-28
    Provitus Grandma's fried cabbage Provitus Grandma's fried cabbage
    480 g
    15,17zł/kg

    price: 7,28 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-06-30
    Bio Food Bio Food Sauerkraut with Bio Food Bio Food Sauerkraut with
    carrots BIO 700 g
    14,29zł/kg

    price: 10 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-06-16
    Runoland pickled cabage bio Runoland pickled cabage bio
    680 g
    14,38zł/kg

    price: 9,78 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-05-01
    Provitus Provitus Young cabbage Provitus Provitus Young cabbage
    with dill 480 g
    19,06zł/kg

    price: 9,15 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2028-02-28
    Charsznickie Pola Natury Cabbage Charsznickie Pola Natury Cabbage
    preservatives sauerkraut Charsznicka natural with no 1 kg

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-11-30
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    preservatives Charsznickie pickled cucumbers without 1.4 kg
    9,56zł/kg

    price: 13,39 zł

    PLN
    1
    85
    expiry date 2026-11-30
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznicki Ecological juice 100% of sauerkraut 500 ml
    17,98zł/l

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date
    2026-11-30
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    BIO Charsznickie Pola Natury Salad from sauerkraut 650 g
    19,09zł/kg

    price: 12,41 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2026-11-30
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznicka Cabbage fried with BIO mushrooms 650 g
    18,45zł/kg

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2026-11-15
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    cucumbers Charsznickie Pola Natury Organic pickled 1 kg

    price: 13,84 zł

    PLN
    1
    40
    expiry date 2026-11-30
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    BIO
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznickie Pola Natury 500 ml
    17,38zł/l

    price: 8,69 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date
    2026-11-30
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    BIO
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznickie Pola Natury 800 g
    15,15zł/kg

    price: 12,12 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2026-11-30
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    BIO
    Charsznickie Pola Natury Sok z Charsznickie Pola Natury Sok z
    z Charsznickie Pola Natury Sok 500 ml
    17,98zł/l

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-11-15
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5