DAmico Anchovy fillets in sunflower oil

D'Amico
DAmico Anchovy fillets in sunflower oilDAmico Anchovy fillets in sunflower oil
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

expiry date:

2027-12-01

pojemność

cena za kilogram

156,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

80115403

price: 12,48 zł

12.48 PLN 2027-12-01 NewCondition
Lisner rolled herrings in the Lisner rolled herrings in the
aromatic spicy marinade 400 g
36,53zł/kg

price: 14,61 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-27
Lisner Lisner
expiry date 2026-10-31
Lisner Rural herring fillets in Lisner Rural herring fillets in
oil with onion 600 g
36,65zł/kg

price: 21,99 zł

PLN
1
11
expiry date 2026-11-22
Lisner Lisner Bismarck Herring Lisner Lisner Bismarck Herring
slices in aromatic vinegar and spice 400 g
36,53zł/kg

price: 14,61 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-20
Rafa Herring fillets baked in Rafa Herring fillets baked in
vinegar 1 kg

price: 21,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-03
MK MK Sprats smoked in oil MK MK Sprats smoked in oil
250 g
54,56zł/kg

price: 13,64 zł

PLN
1
36
expiry date 2030-06-09
D'Amico DAmico Occhiello capers D'Amico DAmico Occhiello capers
flavored with wine vinegar 100 g
87,00zł/kg

price: 8,70 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-10-26
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5