Polish eagle Pickled homemade beetroots

Orzeł Polska
Polish eagle Pickled homemade beetrootsPolish eagle Pickled homemade beetroots
masa netto

masa netto

460 g

data przydatności

expiry date:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

17,37 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906684079132

5906684079132

price: 7,99 zł

7.99 PLN 2027-10-30 NewCondition

Buraki 59%, woda, sól, przyprawy (chrzan, czosnek, liść laurowy, ziele angielskie)


Wartość odżywcza w 100g

Wartość energetyczna: 71 kJ/ 17 kcal

Tłuszcz: <0,5g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone: <0,1g

Węglowodany: 2,7g

w tym cukry: 1,2g

Białko: 0,9g

Sól: 1,9g


Produkt pasteryzowany.


Storage:

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin.


Country of origin:

Polska


Producer's address:

Orzeł Polska Ryszard Zawadzki

ul. Puławska 27

05-532 Baniocha

Polska


Hektor Hektor Peas and Carrots Hektor Hektor Peas and Carrots
460 g
13,02zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-05-30
Hektor Honey canned carrot Hektor Honey canned carrot
460 g
10,28zł/kg

price: 4,73 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-05-30
Dawtona beetroot chips Dawtona beetroot chips
510 g
11,51zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-17
Provitus Grandma's fried beetroot Provitus Grandma's fried beetroot
480 g
14,56zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-01-31
Motyl beetroot with horseradish Motyl beetroot with horseradish
385 ml
14,08zł/l

price: 5,42 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-02-27
Jamar Jamar grated marinated Jamar Jamar grated marinated
beetroots 300 g
14,43zł/kg

price: 4,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-12-31
Orzeł Polska Polish Eagle Fried Orzeł Polska Polish Eagle Fried
beetroots 490 g
14,78zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-10-30
Orzeł Polska Polish Beetroot Orzeł Polska Polish Beetroot
Carpaccio Eagle 270 g
38,78zł/kg

price: 10,47 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-01-01
Orzeł Polska Polish Eagle Orzeł Polska Polish Eagle
Sauerkraut House Mini 280 g
32,89zł/kg

price: 9,21 zł

PLN
1
25
expiry date 2028-06-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Homemade Pickles In Brine 750 g
17,32zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-06-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Sour Orzeł Polska Orzeł Polska Sour
Rye Soup 500 ml
10,78zł/l

price: 5,39 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-01-01
Orzeł Polska Polish Eagle Red Orzeł Polska Polish Eagle Red
Borscht Concentrate 300 ml
29,97zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-05-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Kashubian Gherkins 680 g
17,34zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-07-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Sliced Orzeł Polska Orzeł Polska Sliced
Gherkins 680 g
16,43zł/kg

price: 11,17 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-08-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5