Jamar Apple Cider Vinegar 6%

Jamar Ocet jabłkowy 6 % Jamar można wykorzystać w kuchni na wiele sposobów: do wszelkiego rodzaju marynat, ale także jako bazę do sosów czy też dodatek do sałatek.
Jamar Apple Cider Vinegar 6%Jamar Apple Cider Vinegar 6%
pojemność netto

pojemność netto

5 litrów

data przydatności

expiry date:

2028-02-29

pojemność

cena za litr

11,15 zł / l

kraj

Country of origin

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716205423

5906716205423

price: 55,73 zł

55.73 PLN 2028-02-29 NewCondition
Ocet jabłkowy 6 % Jamar można wykorzystać w kuchni na wiele sposobów: do wszelkiego rodzaju marynat, ale także jako bazę do sosów czy też dodatek do sałatek.
Features:na wodzie ze źródeł jurajskich, do marynat, sosów i dipów, Produkt polski
brand:Jamar
About the brand:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Legally regulated product name:Ocet jabłkowy 6 % kwasowości.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadruk nad etykietą. Przechowywać w suchym, nienasłonecznionym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Powstały osad jest naturalną cechą produktu i nie stanowi jego wady.
Preparation and use:Do bezpośredniego spożycia rozcieńczyć z wodą w stosunku 1:1.
Type of packaging:Dzbanek
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
Octim apple vinegar of Polish Octim apple vinegar of Polish
apples without preservatives 10 % acidity 5 litrów
9,42zł/l

price: 47,10 zł

PLN
1
30
expiry date 2028-07-02
Octim Octim spirit vinegar 10% Octim Octim spirit vinegar 10%
acidity 5 litrów
5,22zł/l

price: 26,10 zł

PLN
1
12
Octim Octim Ocet spirytusowy 20% Octim Octim Ocet spirytusowy 20%
5 litrów
8,10zł/l

price: 40,50 zł

PLN
1
20
Bio Food apple vinegar BIO 250 ml Bio Food apple vinegar BIO 250 ml
- BIO FOOD 250 ml
41,64zł/l

price: 10,41 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-04-28
Alce Nero Alce Nero BIO filtered Alce Nero Alce Nero BIO filtered
apple cider vinegar 500 ml
35,98zł/l

price: 17,99 zł

PLN
1
2
Octim Ecological Vinegar cydrowy Octim Ecological Vinegar cydrowy
300 ml
29,97zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-12-09
Octim Octim 410ml apple vinegar 6% Octim Octim 410ml apple vinegar 6%
410 ml
22,93zł/l

price: 9,40 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-05-15
Jamar Jamar Apple vinegar, Jamar Jamar Apple vinegar,
naturally cloudy 250 ml
27,04zł/l

price: 6,76 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-25
Jamar Jamar BIO apple cider Jamar Jamar BIO apple cider
BIO
Jamar BIO apple cider vinegar Jamar BIO apple cider vinegar
vinegar 500 ml
13,68zł/l

price: 6,84 zł

PLN
1
24
expiry date 2028-04-30
Jamar Jamar grated marinated Jamar Jamar grated marinated
beetroots 300 g
14,43zł/kg

price: 4,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-12-31
Jamar Jamar a vegetable mix of Jamar Jamar a vegetable mix of
carrots and peas 470 g
14,04zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
17
expiry date 2028-12-31
Jamar Jamar mixed vegetables Jamar Jamar mixed vegetables
Carrots, Peas, Corn 470 g
14,04zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
17
expiry date 2029-01-31
Jamar Jamar multi-fruit marmalade Jamar Jamar multi-fruit marmalade
expiry date 2027-05-31
Jamar Jamar, canned white beans Jamar Jamar, canned white beans
400 g
12,80zł/kg

price: 5,12 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-31
Jamar Jamar Vegetable mix carrot Jamar Jamar Vegetable mix carrot
peas 380 g
14,92zł/kg

price: 5,67 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-04-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5