Krakuski Grain Biscuits with oat flakes

Bahlsen
Krakuski Grain Biscuits with oat flakesKrakuski Grain Biscuits with oat flakes
masa netto

masa netto

201 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-16

pojemność

cena za kilogram

25,52 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901414204464

5901414204464

price: 5,13 zł

5.13 PLN 2027-02-16 NewCondition
Bahlsen Krakuski Grain Biscuits Bahlsen Krakuski Grain Biscuits
with oat flakes 201 g
26,02zł/kg

price: 5,23 zł

PLN
1
21
expiry date
2027-03-15
płatki owsiane (32%), mąka pszenna razowa (29%), cukier, olej palmowy, syrop cukru inwertowanego, mąka pszenna, zarodki pszenne, sól, substancje spulchniające: węglany sodu i difosforany, aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, skrobia (pszenica), serwatka w proszku (z mleka), cynamon
Wartości odżywcze (%)na 100 g
Wartość energetyczna 1928 kJ/460 kcal
Tłuszcz 19 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 8,5 g
Węglowodany 61 g
w tym cukry 20 g
Białko 9,1 g
Sól 0,75 g
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).
Opakowanie zawiera ok. 7 porcji.

Mleko : Zawiera
Owies : Zawiera
Pszenica : Zawiera
teraz więcej ciastek!
brand:Krakuski
About the brand:Wierzymy, że należy czerpać to, co najlepsze z tradycji i na tej bazie tworzyć coś nowego i ekscytującego. Dlatego w każdym ciasteczku Krakusków spotyka się dziedzictwo rzemieślniczych tradycji cukierniczych i pasja młodych pokoleń cukierników, którzy nie ustają w poszukiwaniu nowych i ciekawych aranżacji tradycyjnych receptur. Dzięki temu wszystkie nasze ciasteczka są zawsze pyszne i po prostu rozpływają się w ustach. Krakuski Mistrzowska Tradycja Gwarancja jakości Krakuski Bez dodatku: barwników, substancji konserwujących, utwardzonych tłuszczów roślinnych* *zgodnie z wytycznymi prawa żywnościowego
Legally regulated product name:Herbatniki z płatkami owsianymi i mąką pszenną razową
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recipes:
Country of origin:Polska
Producer's address:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ul. Piłsudskiego 1 32-050 Skawina Polska
Return address:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ul. Piłsudskiego 1 32-050 Skawina Polska
Bahlsen Krakus biscuits with a Bahlsen Krakus biscuits with a
butter flavor 201 g
24,83zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
17
expiry date 2027-05-15
Milka Milka Pieguski cookies with Milka Milka Pieguski cookies with
chocolate and nuts 135 g
44,37zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-04-28
Milka Milka Pieguski cookies with Milka Milka Pieguski cookies with
chocolate 135 g
42,96zł/kg

price: 5,80 zł

PLN
1
29
expiry date 2027-03-27
San Łakotki cake dessert with San Łakotki cake dessert with
sugar 168 g
33,21zł/kg

price: 5,58 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-05-23
Cukry Nyskie Sugars Nyskie Cukry Nyskie Sugars Nyskie
Biscuits FIT&FREE vanilla 120 g
40,42zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
4
expiry date
2026-12-18
Wedel dainty champagne raspberry Wedel dainty champagne raspberry
expiry date 2026-12-18
Wedel Champagne dainty cherry Wedel Champagne dainty cherry
expiry date 2027-01-07
Bahlsen hit the awning chocolate Bahlsen hit the awning chocolate
220 g
25,82zł/kg

price: 5,68 zł

PLN
1
27
expiry date 2027-03-16
Bahlsen hit the awning peanut Bahlsen hit the awning peanut
expiry date 2027-07-01
Bahlsen hit the awning with the Bahlsen hit the awning with the
taste of coconut 220 g
27,23zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-06-19
Bahlsen Bahlsen Krakuski cocoa Bahlsen Bahlsen Krakuski cocoa
biscuits 163 g
29,94zł/kg

price: 4,88 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-03-23
Bahlsen Krakuski Serduszka Bahlsen Krakuski Serduszka
chocolate Biscuits with the addition of butter in milk 171 g
49,53zł/kg

price: 8,47 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-01-25
Bahlsen Krakuski Florianki Bahlsen Krakuski Florianki
whole-grain flour Biscuits in milk chocolate with the addition of 171 g
43,92zł/kg

price: 7,51 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-04-06
Bahlsen Krakus Coconut Biscuits Bahlsen Krakus Coconut Biscuits
expiry date 2027-04-17
Bahlsen Krakuski Dessert Biscuits Bahlsen Krakuski Dessert Biscuits
with sugar 200 g
26,50zł/kg

price: 5,30 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-04-25
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5