Lisner Oh Mom! Vegetable salad with egg

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Energia | 937 kJ/227 kcal |
| Tłuszcz | 20,0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Węglowodany | 8,7 g |
| w tym cukry | 3,6 g |
| Białko | 2,2 g |
| Sól | 1,1 g |
| Seler : | Zawiera |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Skorupiaki : | Może zawierać |
| Jaja : | Zawiera |
| Ryba : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
kapusta kiszona (kapusta biała, sól), cebula, marchew, olej rzepakowy, koncentrat jabłkowy, cukier, sól, pieprz.
price: 15,12 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Crocus_Dinner_salad_with_sauerkraut_kiszonej/109368.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Hektor_A_mixture_of_peas._corn_and_carrots_i_marchwi/113557.html2027-05-30
price: 5,18 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bonduelle_canned_peas_Traditional_Tradycyjny/18532.htmlprice: 10,53 zł
PLN https://en.dodomku.pl/young_carrot_extra_fine_Drobna/18550.html32 % filety ze śledzia atlantyckiego, olej rzepakowy, woda, 9 % śmietana (śmietana, stabilizator: karagen), 7,5 % cebula marynowana, 7 % ogórki konserwowe, 3,5 % jabłko gotowa(...)
price: 11,63 zł
PLN https://en.dodomku.pl/herring_in_cream_sauce_smietanowym/18386.html32 % filety ze śledzia atlantyckiego, olej rzepakowy, woda, 5,7 % cebula marynowana, 5,6 % musztarda (woda, gorczyca, ocet spirytusowy, sól, kurkuma), cukier, 4,2 % śmietana ((...)
price: 11,25 zł
PLN https://en.dodomku.pl/herring_fillets_in_mustard_sauce_musztardowym/18388.html32 % filety ze śledzia atlantyckiego*, olej rzepakowy, woda, 8,4 % ogórek konserwowy, 8 % cebula marynowana, 4,8 % śmietana (śmietana, stabilizator: karagen), jogurt (odtłuszc(...)
price: 11,25 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Herring_fillets_in_dill_sauce_koperkowym/18389.htmlrolmopsy 45% [marynowane płaty ze śledzia atlantyckiego 36% (Clupea harengus)*, (śledź, sól, regulator kwasowości: kwas octowy), ogórek konserwowy 9% (ogórek, ocet spirytusowy(...)
price: 10,29 zł
PLN https://en.dodomku.pl/rolled_herrings_in_the_aromatic_spicy_marinade_zalewie_korzennej/18391_2415118_1029.html50 % jaja gotowane, olej rzepakowy, woda, cukier, sól, gorczyca mielona, ocet spirytusowy, kurkuma, regulator kwasowości (kwas mlekowy), błonnik, żółtko jaja, chrzan tarty, 0,(...)
price: 4,38 zł
PLN https://en.dodomku.pl/pastella_paste_and_egg_sandwich_with_chives_jajeczna_ze_szczypiorkiem/28890.html






Shopping Cart